Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet hogy jó rá mintha valahol olvastam volna hogy z750 z1000 meg talán 636os ninjaé egyforma kb de 13ezret is sokallom kicsit bár gondolom ez vmi külföldi téma.... legyártatni kellene olccsóé
Csak gyáriban tudok sajna bontottat elvitték.
Köszi de nem gyári újban gondolkozom főleg mert drága a szín nekem nem lényeg mert fújva lesz a motorom és hozzá lenne fújva ez is.
Azért köszi.
oK! SEMMI GOND.
Kösz Zsolt! Bocs, hogy így a nagy semmiből belevakkantok az üléstakaró-témába, megkaptam az e-mailedet, de őszintén szólva eléggé minimál költségvetésen vagyok ahhoz, hogy minden forint számítson . Ez a 13500 viszont amit basi mondott nem hangzik rosszul. Már csak az a kérdés, hogy jó lehet-e a 750-re is.
"régi "1000 é lenne új 13500 ért! 5 színben! (kék,fekete,piros,zöld,narancs)
Szia! újban tudok gyári szinrefújva
kell szerezni kölcsönbe egy mintát és akkor Gyapi vagy Basi legyártja
A Z1000 -é nem jó rá?
Hát ez szomorú hír számomra ugyanis beneveztem volna egy 2004esre valóra én is.
Köszi még1 mindenkinek
Én meg folytatom tovább igaz már levelezőn
hát jah, én azt javasoltam neki mivel tényleg 0 tapasztala van ez előtt kb 2 hétig ment egy 50-es robogóval... hogy iratkozzon be a motorros akadámia vagy valami hasonló képzésére 40 ropi elég hamar megtérül ha megúszol 1-2 esést...
az hát van benne 10000km de még kb ennyit elmegy... egy szar
miért? vissza lehet rakni egybe nincs azzal semmi baj csak figyelni kell
Ha a gyári kőgumi volt rajta, akkor az elég könnyen megcsúszik hátsó fékkel, hidegen, poros úton pláne. De majd idővel hozzászokik, és akkor majd nem fogja eldobni, hanem megtanul motorozni. Az ER-6-oknak általában ez a sorsa, mint első nagymotor. Annyi baj legyen!
Én még tolom a bicajt, igaz úgy néz ki, mint egy salakmotor
Hát én inkább úgy fogalmaznék van még mit gyakorolni.
Egyesbe kapcsolni, menet közben? Hát ritka hülye a srác.
haver aki megvette tanuló mocinak er6-n mostani hétvégén felvitte a nagyszüleihez akik kb 30km-re laknak hogy ők elteszik neki télire mert nála nincs hely.. elindult utca végén kb 100m visszarakta kettőből egybe és nem tudom hogy Ő azt mondja hogy blokkolt a hátsó bár nem hinném hogy gyorsan ment mert mikor együtt mentünk és ő azt mondta hogy nagyon gyors volt én még aludtam a kanyarokaban... most meg ő is azt mondta hogy lassan ment... lényeg a lényeg blokkolt a hátsó vagy megcsúszott és lefektette a gépet... fékkar letört, oldalidom végig fül karc füle letört, kormányvég horzs., lábtartó konzol eltölt + lábtartó horzs.... mondom ügyes vagy
hát mert hideg van
jha a félőrült lemaradt XD
sztem nem akar úgy járni mint én.. hogy csak riszálja a hátulját, tiszta sár legyen a motor.. vagy nem tudom nálatk milyen idő van de itt megint esik az eső :S
Ha valaki pénteken lát egy fehér élőállatos autót az M5 M0 M1-en akkor én vagyok... XD 700 km-es fuvarom lesz arra a napra XD De jó lesz
ezt hallottam máááár XD ez nagyon durva lehetett