Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma megjött az új bőrrucim!
Kicsit ghostos!
Nekem az évi 35368Ft helyett 8640Ft lesz a biztosításom!
Az havi 720Ft!
Én nem vátottam mert majdnem a legolcsóbb az union nekem ahol most is vagyok maradok ott jövőre is 21péz lesz 19 vmennyi lenne a köbénél de azoknak van éves tagdíjuk szóval nem váltok majd jövő ilyenkor.
A múlt és a jövő.
Bakker Csutka, T hogy mentél el ennyit vele? Nekem 8000-nél hátsó csere volt, pedig nem vagyok egy akrobata a géppel.
de az évközi fordulósat is most kell átkötni ezt magyarázom

felmész a netrisk.hu-ra és rámész arra hogy kötelező 2 opció lesz az egyik hogy jan. 1.-től érvényes, a másik opció az évközi fordulós neked az kell és ott meg tudod kötni az újat én is ezt csináltam, ha nem kötöd át akkor ugyan az lesz a biztosítód jövő júliustól is
Nálam is az a helyzet mint szekka kollegánál. júliusban vettem a gépet és ezért.. majd jövőre.
miaz hogy nem engedi? olyan nincs
Nekem nem engedi a biztosítóváltást Maradt a 9800 FT/ negyedéve :(
nekem is évközi váltású lesz a motorra de azt is most kell átkötni
sokat nem hoztam össze mivel a z-t októberben vettem így azt most nem tudom olcsóbbra kötni (31péz/év) de másikat igen majd jövőre
nekem havi 800ft
a kis furfangos hát azzal én is hozhattam volna pár évet de mostmár mindegy mert megkötöttem és elküldtem nekik az alkuszi megbízást aláírva stb. úgyhogy már nincs visszaút
Én a B-s jogsit meg annak dátumát szoktam megadni mindenhova az úgy jobb. Netrisk pl nem mondja ki pontosan mikor pl motort kötsz hogy motorros jogsi megszerzésének éve....
havi 1000
nem vonatom ki én sem inkább gyűjtögetket bónusz így alig több mint havi 100ft a biztosítás...
Hát igen! nem mindegy hol laksz az biztos! Így nekem nem éri meg kivonatni a forgalomból!
bazz az kemény...nekem azért sok mert egyrészt pest megyében vagyok másrészt pest szélén, meg fiatal is vagyok 25 alatt + jogsim is csak 3 éve van azért ennyivel több
Nekem meg 1550 lesz a negyed év jövőre!
juteszmbe váltottatok már biztosítót... nekem eddigi 9400ft/negyedév tehát ~37600 helyett jövőre az éves díjam 15k huf lesz azért nem mind1
Persze ezért mentem vele én is hogy ne egyedül kelljen neki tanulgatnia, kb 5km-ként megálltunk és akkor mindig adtam neki tanácsokat hogy mire figylejen mit látok hogy risszul csinál stb...

az mikor ő megforgatja majd a hátsót az még nagyon messze van szeritnem

viszont egy jó gumival ami puha, tapad faszán hamarabb melegszik stb. sokkal könnyebb, biztosabb és élvezetesebb a motorozás, én tutira kidobnám azokat a gumikat a 'csáába
Nekem 25e-nél még a minta legalább harmada megvolt... Mindenképp beszéld rá vezetéstechnikai tréningre, de előtte azért pár ezer kilométert vezessen le, mert az se jó, ha nulla tudással megy tréningre. Amúgy nem kell megijedni ettől a gumitól, hamar hozzá lehet szokni, hogy kicsit csúszkál a segge, és akkor meg már nagyon vicces farolgatni...
Ha már üléspúpról van szó:
A 03-04 ZX6-ra, illetve a 03-06 Z1000-re való teljesen azonos és jó a 04-06 Z750-re...
ebay-en lehet nézelődni...
Ha kell és valaki eljön érte, tudok mintával szolgálni.....

Z.
szerintem ezt Basi gyártaná de 13 alatt nem nagyon lesz semmi azért a gyártással is elmegy idő, engeriga, anyag stb...szerintem te sem gyártanád le másnak olcsóbban, persze megvenni én is vennék 5 ért szívesebben
Én 15-ért vettem eredeti 636-osét, és ahogy mondtad is megegyezik.