Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jelentem MÉRNÖK vagyok!
A gyári helyére azt jelenti, hogy meg kell fúrni a műszerfal pukliját a gyárinak megfelelő helyen (Panyo tudja, az övé megvan fúrva) és oda kell csavarozni.
Hi all!
27.én 12:00 kor a Tajfunban találkozó,remélem sokan leszünk és nem felejtette el senki
http://www.tajfunbiliard.hu/
Hát annak a helyére biztos nem.. az egybe van a fejidommal... Valami konzol van neki sztem.. vagy nemtudom :(
és az a kis pukli helyére esetleg?! Nemtudom.. nincs itt ilyen motor, csak a plexi...
ezen hol a gyári plexi? nekem csak az a kis pukli van a fejidomon... de sehol csavarnak hely semmi :S
Hát meg ha valaki kijön elém XD Pesten csak kirándulás céljából voltam.. Akkor is részegen XD
drz400sadam,

gyári helyére....
akkor legyen vasárnap és ezzel a te problémád is meg van oldva
Ago motors jelentkezz :D Tudnál valamit mondani erről a plexiről? felfogatás stb...
én meg 100-150 km-re lakom... :S Még kecsótól is 40 km délre...
ne szopass tegyük vasárnapra és akkor OK szombat nem biztos
Sok papírkutya... Megint a kifogások, hogy ki miért nem jön.
Gyapimester, te benézel? Ha igen, ne hagyd otthon a sárvédőm meg az indexeket légyszi
ezt csak ago motors tudja megmondani én csak annyit látok mint te sajna
igen most gondolkodom én is mert ez lehet nem annyira szép de hasznos és praktikus, a Gyapi féle nem olyan praktikus viszont kurva szép... nemtudom mi legyen
Am az árban benn van a tartó? vagy ezt hogy lehet felrakni?
nem rossz ez a plexi... DE kellene nekem is...mikor mentünk kakucsra kicsit szembeszél volt 200-nál majdnem lekapott a szél :S
és milyet néztél ki?
Hetvegen akartam megvenni,ha mehettem volna haza,de ilyen össze-vissza vart pofaval,nem mehetek sehova amig a varatokat ki nem szedtek.jovoheten lesz,sajnos,csak akkor mar az iden nemjutok haz:-(.
"bármit választhatsz..... ennyiért"
megvan vagy mi?
Igy is kell.
Felnött emberek vagyunk,meg kell beszelni,es menni vele.
A gutschein ezert jo tudja h ennyiert minden az öve lehet
plazer,

Mi is cagyunk úgy, hogy kettesben megyünk el...
..de van amikor csak én egyedül...
Jo plexi,de nekem nem jo illetve Tounonra sem