Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért nem lehet vele menni
csak szólj hogy mikor mert már nagyon be vagyok sózva hogy szerelgessem a gépet ha már menni nem lehet vele
rá a csajszi tangáját

amúgy kb. 2 éve volt egy magyar hülye aki osztrákoknál ment a pályán 280 körül amikor megelőzött egy rendőrautót aki épp egy gyorshajtó porsche-t üldözött... persze rögtön váltottak a motorosra.. csávó behajtott egy városba ahol valami fesztivál volt marha sok ember az utcákon stb... megállt letette a motort egy parkolóba és elvegyült a tömegben... DE a neon zöld egyedi bukóját vitte a kezében így kapták el kapott valami 300e ft büntetést meg 2 évre kitiltották ausztriából
Csak újabbakra tudok.
Hi all!
27.én 12:00 kor a Tajfunban találkozó,remélem sokan leszünk és nem felejtette el senki
http://www.tajfunbiliard.hu/
12 kor nyit az étterem!
Ma épp ráértem és csináltam pár képet hogyan lett feleszkábálva a motyó:
csak ott az a fránya rendszám.. Vagy felhajtom. Ha már lúd legyen kövér :D
hali direktor Jani!
gratulálok,
én meg pont most gondoltam, hogy újra kezdem
FIGU
mondom nem kell megállni
Akkor lehet csináltatok valami tompítót a kipuba... Beszélek is a raptoros faszival. Azért nem szeretném ha levennék a rendszámomat :S
fele
jaja,tejbe...
Nekem majdnem levettek a rendszamom az ures kipu miatt nyar elejen.annyira nem volt vicces a story.
Köszönöm az ötletet, így tényleg egyszerűbb lenne
komoyl túratervek
Gyere fel szombaton Pestre! Iszunk rá!
Ez igen! Én is gratulálok!
Gibralár=Gibraltár
Korábban Gibralár volt a terv, de előzetes számítások szerint nagyon drága lenne. Csak a benya és autópályadíj legalább 250E. Szóval ez nagy valószínűséggel kiesik. Esélyes még az idénről kimaradt Szardínia, Párizs-Amszterdam, vagy Man szigetek. Itt tartunk most.
Tiszteletem Mérnök Úr!

Gratullálok hozzá!
Köszi Mindenkinek! Rendes tőletek!
Gratulálok Janika!
majd nem állunk meg semmi gond nem lesz
hát grízes? :D tejbe grízes? Am meg lehet csináltatni bele sztem... Csak nem tudom hogy hogy lehet rögzíteni. Meg nincs nagy hangja. Olyan kis jó hangja van :P
Oké! Úgy tervezem hogy folyamatosan lesznek képek a fázisokról.
Ha kész lesz kíváncsi leszek rá tennél majd fel pár képet ?Lehet én is meglepem magamat és a mocit egy ilyennel