Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi is így szoktuk megoldani elmegyünk szépen kettesben aztán tessék válogatni
Ez a legjobb szerintem,soha nem tudhatjuk h mit is szeretne.
Nekem a parom sokaig mindig csak kicsit nyult melle,ezert jon velem es fizet:-)
igen mondjuk ez elég tuti ötlet!
Motorfeleseg.
Szerintem vedd meg a vasarlasi utalvanyt az ertekben amit erre szansz,add neki oda ,es majd Ö kivalasztja h mi is kell neki.(nemtudhatod mi van mar neki)
Feltetlen menj el vele h lasd h Boldog
Nalunk ez igy tökeletesen mukodik a parommal.
ha 100k van rá és még nincs neki akkor power commander legyen a csomagban
Nézem, köszönöm :D
Köszönöm, nézem! Meg még valahogy ki kell deritenem, hogy milyen kütyüjei vannak már, mert gőzöm nincs!
Szia! Sok mindenem van! Adatlapomon megtalálsz!
motorosfeleség:
pl.: Power Commander: 79.900HUF

De lehet 100K-ért sok minden "apróságot" és akkor több ajándékot kap!
Köszönöm a gyors választ
Hát igazából szemezgetek a listádból majd, mert gőzöm nincs mi, mennyibe kerül, de kb. 100-ig jöhet minden :D
motorosfeleség,

Mennyit szánsz rá!
Rengeteg termékünk van Z1000-hez...
www.agomotors.hu

Keresőbe ird bele, hogy Z1000

pl.
fokkijelző: 19.800HUF amit tudok ajánlani...
motoGP-s takaróponyva 10.000HUF
motoGP emelő szet (első+ hatsó) 23.900HUF
stb..stb..stb...
Sziasztok!

Egy "friss motoros" (1,5 éve van meg a moci) "felesége" vagyok, és szeretném meglepni a férjemet vmi motoros ajándékkal Nem sok mindent tudok a motorokról+a hozzá tartozó cuccokról, de gondoltam hátha nektek lenne 1-2 jó ötletetek! A páromnak Z1000-es motorja van, nem a legújabb, hanem 2000 valahányas! (látni, hogy nem értek hozzá)!

Szokott járni a ringre is a Kawasakis találkozókra, meg túrákra, és itt a fórumon is fent van, de lehetőleg ne buktassatok le!

Szóval ha lenne valamilyen ötletetek, kiegészitővel kapcsolatosan, amit még én, mint "feleség" is be tudok szerezni, a legkisebbtől a legnagyobbig, kérlek osszátok meg Velem!

Nagyon köszönöm:
"feleség"
A Tutilámpa azt nyilatkozta 2e Ft. Assenem vészes! Thx!
Ha véletlen miskeri menne akkor lehet mennék énis. Csak nekem kiscit nagyon messze van. :( Miért nem költöztök közelebb?
én még nemtudom tegnap voltam 25 és lehet szombaton lesz a családi banzáj, akkor valószínű nem tudom menni pedig nagyon akarok, de ha szar idő lesz akkor valószínűbb hogy megyek mert kerti bográcsozás lenne
Nah ki jön szombaton a Panyo féle kajálásra? És kik azok akik megint hülye kifogásokkal visszamondják?
A számát elhagytam vhol. Írj neki még egy emailt nyugodtan. Kicsit olcsóbb, mint a tutilámpás srácok
Ha mosas utan osszemegy(menne), akkor erdekelne :(
óó nyáron nincs is jobb ettől a motoron
Szia!

Nagyon köszi... írtam is neki.
EVS protektoring XL-es csere bőrkabátra
Igen
Váóó az akkor érdekelne. Ez ugye színtelen? Na majd írok este mailt..
Szia Nightclubber

Ha véletlen nem tudod eléreni akkor itt egy másik : Tutilampa én innen vettem az indexet meg mindent . Most küldi azt a kis műanyag darabokat. Árpinak hívják az illetőt nagyon korrekt srác.