Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Három csavarral fogattam fel,enyi látszódott:
és ez hogy van felfogatva? Engem komolyan érdekelne majd egy ilyen
Jaja! A hasidom basi műve az oldalidom gyapié
Köszi nektek még1x
Nem kell feltétlenül látható csavar:
Ez a basi-féle hasidom? Nagyon állatul néz ki
Nekem az volt a kihívás amikor a Gyapi féle plexit megkaptam és az nem volt lyukas ,de a fejidomon már voltak.
Egy óra méricskélés volt mire neki mertem engedni a fúrót a plexinek(szépen nézett volna ki,ha szitává fúrom )
váóóóó ez nagyon szép
Hát én is néztem volna hogy miaz. Am tényleg jól nézett ki vele.. Meg hasznos is...
Nekem is kellene mert ritkán ülök motorra főleg nyáron. Ezért amikor megyek hosszabb úton megyek. Bár nekem erre azt mondták hogy ha 180nál tép a menetszél az egy külön feeling.. Hát nem tudom..
Ádám, erre van egy sztorim. Én amikor vettem a motort újonnan, akkor belealkudtam az árba a plexit is. Előtte csak képen láttam a gyári plexit, élőben nem. Amikor megjött a plexi, mondja a kereskedő, hogy akkor fel is rakja, irány a műhely. Kibontja a dobozt, és elkezd matricákat ragasztgatni a fejidomra. Én ott állok nagy naivan, és nézem, hát ez meg mi a frászt csinál, el nem tudtam képzelni minek kell a matrica. Aztán egyszer csak előkapott egy bazi nagy fúrót, és nekiállt fúrni a fejidomot. Wáááááá mondom ne már... Akkor esett le, hogy ehhez át kell fúrni... Ha ezt tudom, tuti nem rakok rá plexit... Amúgy marha jól nézett ki rajta, nekem tetszett nagyon, nem bántam meg, de a lelkemnek nem esett jól...
Ez a Gyapi féle Z1000-es plexi
Gratula MÉRNÖK ÚR!
A gyári plexihez adnak egy matricából készült mintát is, hogy tudd, hova kell fúrni, szóval az nem csak úgy vaktában megy ám!
Ha valaki számolja a résztvevőket az asztalfoglaláshoz, akkor +1, mivel 27-én én is ott leszek a Tájfunba!
Z.
Nekem fényes csavar fogja fel a plexit,de nem vészes így sem!
Mindjárt csinálok képet a kis plexiről is,mert most az van fent
Nekem is meg lett fúrva!
Az én plexim alsó része fekete,az eltakarna még egy szitává fúrt fejidomot is!
Az enyém is ki lett fúrva. A plexit ezek után kötelező hordani hogy eltakarja a lyukakat, egyébként gázul nézne ki.
de az a baj hogy egy komplett szitát nem fog eltakarni XD
széép. Jó lesz az majd :P
Gratula!
Majd a plexi eltakarja a plusz furatokat!
Fent vannak az idomok mostmár jöhet a teljes festés
Gratula!
bakker.. én inkább nem furkálom meg XD sok mindent meg tudok csinálni de sztem ezt elbasznám és össze vissza furkálnám
gratula
Gratula!