Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor ausztria grizes lesz
nincs hangtompító... csak az a bizonyos "e" szám van benne. Rendszám ponjó :D
Sportobbal nincs gond,csak legyen benne hangtompito,es Eu szam.
akkor ok,rendszamtabla ne brutalisan alljon.
Sziasztok!
Tudom nem ide tartozik, de szeretném megkérdezni, hogy Kawasaki Zr-7 típusu motorra milyen kipufogó dob való? Hol kell azon megnézni, hogy milyen, vagy a hírdetésekbe mit kell figyelni? Előre is köszi a választ. Még elég kezdő vagyok.
am ha ki akarok menni külföldre motorral vannak valami extra elvárások? mert mondanak olyat hogy pl ne legyen sportdob meg ilyenek.-... Csak még sose voltam kint és nem tudom
Ausztriaba gyertek nyaron .
Ismerek par jo turat
O8asat,van több,ami megfelel nekem.
igazából mi inkább déliek vagyunk és ezért. DE majd még kiderül csak szeretnénk egy jó kis csapattal kimenni.
Szlovénia-Ausztria nagyon szép!
mi szeretnénk kimenni horvátba vagy erdélybe. Már mondtam a főnöknek hogy 1 hét szabi rendel..
Terveztek nyárra valamilyen jó kis túrát?
Engem a párom, Kawás ajándékokkal lepett meg. Kawa hátizsák, Kawa óra, Kawa póló, Kawa hosszú ujjú póló, Kawás aláöltöző. Mind szép és hasznos. Anyósom meg köt egy Kawás pulóvert. Természetesen Lime zöld színben. Kawasaki Z750 felirattal.
Postázd utánvéttel, azt kifizetem. Elküldöm a címem a méledre.
Jó éjt!

köszi
Bivaly
Figyu Gyapi! 2004-es Z 750-re is tudnál hátsó üléstakarót készíteni, vagy csak az újabbakra?
Szekka!
Egyáltalán nem sürgős. Kösz szépen előre is.
szia
ezzel az én nejem is próbálkozott,
hol sikeresen hol nem,
és az a necces, hogy ennyiböl rengeteg minden lehet, és te nem nagyon tudsz jól dönteni,
nálunk az volt legutóbb, asszony beültetett az autóba, elvitt a motoros boltba /ünnepek elött, ami meglepi volt/ hogy válasszak, ki fizette és berakta a fa alá,
ja és a hajam kitéptem volna ha 1 power elektronikát kapok
FIGU
rendben van .. ráér. Sajna itt a tél... :( Nekem meg még mindig darabokban van a gép eleje meg a közepe meg a hátulja ismét egy kicsit :D
Igen,fogok gyártani.Egyenlőre a műhelyemet költöztetem.
Am fejidom leszerelésben nagyon ott vagyok. eltörtem 1 patentot.. (el volt már repedve) Most ezért rendeltem 20 db-ot :D bebiztosítom magam :D
Megvan csak nem tudom mikor megy a haverom BP-re! ha kell holnap tudom postázni!
Én viszont sosem kapok hátsósárvédőt? Basi? Hónapok teltek el, mi a helyzet?
Ha nem olyan s.o.s akkor 1-2 hét vagy valami ilyesmi. és kezdjük szétkapni az idomokat a fújáshos akkor lesz kép a tartókról is.
és lenne egy olyan kérdésem hogy majd valamikor a jövő folyamán tudnál csinálni ilyen plexit?
Mostani plexin máshogy oldottam meg,itt semmi nem látszik,de a felrakáshoz le kell venni a fejidomot.(elöző plexire ráejtettem a motort)
Szekka! Engem meg ennek a felfogatása érdekelne. Tudnál valami képet nyomni róla?