Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fasza ez a DC desing, airbrush vagy fólia?
jó arc volt az öreg Feri és persze ügyes is....
amikor villányban járt megvettük a sportdobját a quadjáról, olyan jól szólt
bikepics.com

Enyimé a nap képe
Szia Figu!
Az a lényeg, hogy az új fogaskereket rácsúsztatod a régi helyére és ráhúzod az anyát meg a kis biztosítékot is visszarakod utánna megfogod a fogaskereket és kifelé és befelé 1-2 mm-t mozog a gyárin van egy kis fekete gondolom vmi gumi perem és olyan az újjon nincs de a gyári nem mozog. most visszatettem a gyárit
Eladó a képen látható bukógomba.
15.000.-Ft

Érdeklődni: racingbazar@freemail.hu
Felejtsd el azokat a csavarokat, mintha ott se lennenek!
Potzner Feri és a z1000
http://youtu.be/-lyzjD2H_Dg
Jajaja
milyen hasidom lesz a vason? új 750-esé?
inkább a fogaskerék legyen szar annak nem drága a cseréje
Vettem!

THX!
hali
az bakker nem a főtengely
de mind 1 is, hajól értem forgási irányba mazog ?
mert az cumi, nincs mit tenni, azt nem hiszem hogy a kihajtó tengely /amin a fogaskerék van/ lenne kopott, inkább a fogaskerékkel van gáz!
ha a forgásra merölegesen mozog húzd meg a csavart
FIGU
Ne vedd ki mert a főtengely nyugvó csapágyait húzza össze megfelelő nyomatékkal! Az M6-os karter csavarokhoz csinálj tartót!
kösz
Jobbulást!
Üdv Urak!

A képen a kulcs fejénél lévő csavarok mi cél szolgálnak? Légyszi homályosítsatok már fel.
(Készülne a tartókonzol a hasidomhoz és nem tudjuk hova is kellene felfogatni és ezt néztük ki kicsavarható ez hogy tegyünk alá lemezt? Vagy kinek hova van felfogatva?)
Köszi
Pontosan.semmit sem...meg egy jo sexet sem lehet.jo h megvettem a szezonkartyam.lehet visszavaltom.
húbazz és gondolom nem lehet semmi nehezet,megerőltetőt csinálni közben nehogy felszakadjanak a sebek varratok
ja,az 6hetig eltart majd.
Köszönöm.
ez megy nekem is.
az már inkább nagyobb mint kissebb, gyors gyógyulást!
Volt egy kisebb-nagyobb szajsebeszeti mutettem ma delelott,ami majdnem 2oran keresztul tartott...