Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy ez az "útólag túrok egy alátétet" megoldás nekem nemjönne be. Amúgy egy kérdés és nemcsak neked: Ekkora távolságnál mint ami az első ill. hátsó fogaskerekek kötött van mennyire lényeges hogy egyvonalba fussanak? 1-2mm megengedhető? Tudom azlenne a legjobb ha nemlenne eltérés.
Figu
kawazsoltitól vettem a steelhorsetol hívtam és azt mondta ez jó bele csak rakjak alá vmi alátétet
az új fogkerék pontosan rámegy a tengelyre csak nem elég széles az a baj ki és be mozog 1-2 mm-t hiányzik róla valami távtartó de alátéttel kellene a hiányt megoldani
hi
az a gáz, ha sima alátétet teszel a ricnis tengelyre szerintem nem a legkobb megoldás, a régiröl nem kell levenni semmit, bár nekem nincs rajta semmilyen gumi!
én az eladó fagyizójába belevágnék egy marék csontot, és kedvesen vissza cserélném a fogaskereket a kp-re, és vennék 1 jót, mert van
FIGU
nem tok képet csinálni róla mert a mociban van
de neked csak simán a fogkerék van ? nincs rajta semmi olyasmi mint a gyárin olyan távtartó gumi vagy olyasmi?
Tudnál róla képet csinálni ?Felteszed és hátha úgy jobban látni mi lehet a baj.Ahogy mondtam én is most cseréltem de nem vettem észre semmi mocorgást.
Ezt mondjad még, mert én pl. már elfelejtettem. Ismétlés a tudás anyja!
Persze lemérem csak nem tom mikor lesz megint olyan hogy cserélgetem mert most benne van a mociban amúgy csak ajánlani tudom mert ahogy visszaraktam a gyárit nagyon szomorú lettem ,nem megy úgy
Viszont megtennél nekem egy olyat, hogy lemérnéd az eredeti fogaskerék vastagságát? Akár gumis izé-vel együtt. Jövőre tervezem énis az áttétel modosítást! Köszönet!
szia
biztos hogy olyan célt szolgál (távtartást)
nem tom hogy le lehet-e szedni igazából nem mertem megpróbálni mert nem akarom szétbrmolni ha nem muszály mi van ha utánna meg cumizom azt nincs semelyik de az elmélet már eszemben volt nekem is és köszi
Szia!

Sose láttam még szétszedve így nemakarok okoskodni, de írtad, hogy az eredetin van valami gumi perem. Azt nemlehet leszedni? Nemlehet hogy az valami távtartó/alátét okosság?
Figu!
akitől rendeltem azt mondta oldjam meg egy kis alátéttel. hááát nem tom az úgy jó lenne?
hi
ha ki-be csúszkál a fogaskerék, amikor ráhúzod a csavart
akkor vékonyabb mint a gyári, az pedig nem rá való!
nekem is kissebb van fent, és patent módon illik a gyári helyére,
mm-re akkora mint a gyári
FIGU
Ma kész lett a rendszámtartóm... Holnap felrakom meg az új indexeket is :D DE kíváncsi vagyok már az összképre.. Most viszont készülődöm.. kocsmaparty XD
leméregetem és megírom neked
az OK hogy bármire csak mindegy milyen hosszú mert lehet hogy a cbr oldalára elég egy X centis de az Z-re túl rövid mert pl kijebb áll a hűtő, máshol van a gomba stb... max ha írsz méreteket akkor lehet vele sakkozni
eredetileg haverom azt mondta,hogy 600as cbr-en volt
de kis ügyességgel bármire feltehető
még nem felejtettem el de azért a hét vége felé mindenképp küldj be még egy emlékeztetőt
Meglesz csak győzd majd fogadni Hajrá, egy nagy kalappal
Hi all!
27.én 12:00 kor a Tajfunban találkozó,remélem sokan leszünk és nem felejtette el senki
milyen gépre való?
Egy nagy kalappal! Szorítunk Neked!
Sok sikert .
leléptem szingapúrba srácok. Szerdán azaz SZRDÁN küldjetek kibaszott sok energiát hogy legyen egy magyar bartender világbajnok!