Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

holnap felhívom
Meg sokkal könnyebb is.
jo lesz az a fekete paripa
persze de nem ugyan az a kettő, meg azétr az 350-ese azért tuti hogy az lc4-nél is erősebb
Na jo,persze h a 350-es az isten most,de anno nem volt meg .viszont mentem egy 380-as 2t-vel brutalis
közel? ha kilépsz a kapunk akkor az első van 5 méterre van
Nezegetni keves,menj erte es ha mar az erdö adott,pfhhuuu,mindig is almodtam arrol,h közel lenne nekem is lehetoseg,de itt kint mar csak a palyakon lehet.
Gondoltam ra en is h eladom.
hát ha Tony Cairolinak elég volt egy 350 es.... :D nem hiszem, hogykevés lesz elsőre egy 400as :)
nem kötekedésből mondom, peace
én is lc4 felé hajlok inkább ez a fekete amit linkeltem nagyon állat azóta is nézegetem
Hat nemtudom,szerintem a Lc4-es nyomatekossab,es jobban nezz ki.en azt vennem meg.
elég lesz az exc a kisebb szerintem az is elég lenne de az lc4 sokkal állatabbul néz ki
először nem kéne azon semmit csinálni szerintem jó lenne az gyári állapotban is vagy 10 éve nem mentem enduroval
eleg lesz böven a Lc4 szerintem,csinaltasd meg 4seb.,nagy lanckerek es mar nagyon is jó lesz
Miert haragudnek.?engem nem erdekel ha elmegy megy,ha nem belevagom a Salzachba uszni mert tele a garazs mar mindennel
Azert ez ennyire hobby szinten nem igaz,nekem volt 250cr ,majd a yamaha ,es a 4t költsegmentesebb ha ugymond amatör szinten nyomom.
meg amit még látok hogy exc 6 sebességes lc4 meg csak 5
hány lőerős amúgy az exc? mert honlapon azt látom hogy 52 de az már a 05-től modell...az lc4 meg csak 60 lenne mint a hirdetésben?
igen ahogy én képzelem lc4 egy vadállat lehet ami nem feltétlenül baj
milyen egy csajos terepmotor? rózsaszín
hali Csajszi
választ megkaptad, segített a döntésben?
FIGU
műegyetem és fekete Z750 stimmel, de nem az enyém volt ott az biztos :D
Én is terepmotort veszek! Csak csajosabbat... Tűkön ülök, hogy elhozhassam.
Budapest műszaki egyetem Q-épület fekete z750 valaki magára ismer?
Hali! Nos "átengedem" jackkkk87 kollégának a micron dobod elővásárlási jogát mert vettem másmilyet. Remélem nincs harag. Amúgy az ár igen jó összekötővel nagyon gondolkodtam rajta. Biztosan elmegy majd.
mondjuk most nálam minden ilyen dolog jegelve lesz. hivatalosan se mehetek a géppel tavaszig, nincs hova sietni. majd ha jön a szezon beszerzek mindent.
Ló estét!
Exc 400,jobb mint a sima lc4!
Sokkal kezelhetőbb gép!
ja ilyen költés még nekem is lesz még a hasidom nincs festve, hűtőidomon, fejidomon vannak karcok amiket el kell tüntetni meg egy kis okosság még