Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem a fogyasztás miatt volt a csere,hanem a Z1000 volt az álmaim motorja "kicsi korom óta"beleszerettem az elejétől a végéig!Megtestesült önmagam
Igen,elhiszem,es tudom h milyen az hidd el.Es sajnalnam nagyon ha emiatt el kellene adnod.Menjen a picsaba a Bank,a lehuzos ..........................oda.Igen a palyan talan biztonsagosabb,bar figyelni mindenhol kell.Mellesleg palyara valo motorokat mar olcsobban is lehet kapni ,eleg jokat.
Sok sikert hozza
Ja, elég brutál. Főleg úgy, hogy szűkítő nélkül használom De így legalább az autósok elkotródnak az útból, nem úgy mint amikor a gyári suttogóssal közlekedtem. Van róla videjó is, csak nincs időm megvágni és feltölteni ide, de majd kiadom öcsémnek és megcsinálja.
és ugye a motort az eladod jobb esetben de a saját lakásodat ahol laksz.. az eléggé kellemetlen
Hát nagyon vagány a megjelenése az biztos nem sok ilyet láttam még.És hangja is atom?
Akkor én befogom a pofámat.
hát igen ez a hiteles dolog sok embernek megkeserítette az életét.. egyik barátom lakást vett 2 éve kező 60 helyett most 140 körül jár a havi törlesztő....
Enyém 125 ropogós volt 2009 januárban. És kurv@ jó
én mocival együtt kaptam a gyárit meg a mivv-et.. ami újonnan 150 annyit tutira nem adnék érte.... keresnék valami szép állapotú használt dobot
Az ember az álmait nehezen adja fel, vagy el. Sokat dolgoztam érte és rajta. Nem kevés időbe és pénzbe került, amíg végül így néz ki. De van az a helyzet, amikor dönteni kell. Nagyon nehéz volt, de ez van. A motor fenntartási költségének nagy részét az a tetves hitelt nyomta fel. A múlt hónapban pl. a kezdő 35 helyett 59-et kellett kiköhögni a banknak. Hát a faszomat már Inkább kifizetem egyben (sógor adott kölcsön) oszt jónapot.
Ha veszek is helyette, akkor lehet, hogy inkább majd vmi pályára alkalmasabb gépet szerzek be, pl 636-ost. Azért közúton nem az az életbiztosítás motorozni és érdekel a pályázás is. De az még nagyon a jövő zenéje.
Ha nem veszitek sértésnek a kérdést akkor ki mennyit invesztált kipufogóba? Szomszéd tudom hogy Fenyő csinálta piciért de másoké is érdekelne. Köszi.
persze mondjuk Ő soha nem motorozott eddig csak most megcsinálta nagy A-t és ez lesz az első motorja szóval neki elég lesz egy időre szerintem
Pedig egy Z sokkal komolyabb.
Jó, hát mindig vannak kivételek
gondoltam h jo a moci.Na örulök neki h bejött .
Kar ´h elment Josi is.
haverom most szombaton vett egy er6-n... mondtam neki hogy inkább Z de neki az kellett...
Helló! Elmondanád hogy van rögzítve a hűtő oldalához az idomod?
Ha még képed is lenne róla akkor még boldogobb lennék. Köszi!
Eddig tökéletes, amire vettem azt teljesíti
Jóskát adtam a Z-vel
En vennek ha lenne helyem a garazsba....mivel nincs igy nem veszek,amig a Znem ment el,majd akkor csere.
Ertem.Bar gondolom h nem szivesen adod,ebben gepben van munka rendesen.En azt mondom h jöjjön össze valami es ne add el.
nekem is 290 volt a legtöbb ami elmentem és hasonló mennyiségű nafta ment bele..

de átlagban inkább 220-230 körül szokott lenni és 15-16 liter
Nem vesznek már az idén motort az emberek. TL is marad majd tavasszal hátha. Fogysztás ez érdekes dolog, kár róla beszélni sztem ha hajtástól függően 5-8 liter között van az oké. ( Bár ...TLS 160km 14.9 lityi ) Jó mi?
Perpill semmit. A hitelt most fizetem ki egyben, az 500 ropi lesz. Ha rám mosolyognak fentről és hozzájutok egy kisebb összeghez, akkor inkább nem adom el. Sajnos a családi költségvetés nem bírja tovább a motor fenntartását.
Anno én is zöldet akartam venni, de egyszerűen nem bírtam tovább várni a motorra. Azért 3 hónap elég sok, főleg, amikor már márciusban megrendeltem, aztán júniusban kaptam meg. Feketében. De nem bántam meg. A fogyasztása nekem kb. 5-5-6 liter körül szokott alakulni, vegyes használat mellett. Városi cirkálás+ melóba 180-as átlag
2 éve mentünk haverokkal Szegedre, az egyik 350-es Jawa-val jött, átlag 80-at. Na, akkor evett úgy 3,5 litert a gép. Igaz, végig 6-ban volt és 40-100-ig használtam
En mentem mar 290km es 15.4el tankoltam tele