Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

több ismerősöm is hirdet motort, de ők is mondják hogy nem telefonál senki, pedig nem adják rossz árban, olyan hívást kaptak csak hogy cserét ajánlottak meg némi kp de olyan vevő egysem volt aki meg akarta volna venni
ÁÁÁÁ fordítva
húúúú menjünk boardozni
előre +1 hátra -2 ? Mondom én hogy nem tudod mit akarsz. De a lényeg fog menni vagy 370-et, csak elég hosszú legyen az egyenes. Mondjuk Bécsig.
Eladnám, ha elvinnék
Ilyenkor tényleg a kutya sem vesz motort, remélem tavasszal elmegy. Ha nem, akkor sincs gáz, akkor marad plusz egy évet, hitel nincs rajta, szóval nem para, és kap előre +1, hátra -2-t, meg egy zx10-es hátsó lengéscsillapítót.
Csoki, csoki, csoki!

Klassz volt, mivel csak Dobogókő-Esztergom-Pilisizék-Pomáz lett, de a jobb kezem így is reklamált a végére, de a nagyobbik gond a gumi, 1.6 volt hátul és így is volt egy-két

Most szombaton elteszem aludni, jöhetnek a deszkások feb. 28-ig, aztán 20 fok legyen, vagy kirúgom az időjárás felelőst.

Veled mizu? Most eladod vagy nem? Te se tudod mit akarsz. Az új idomos Z-1000 (SX talán) elég teccetős.

Csumi
A.
Mit cseszteted őket a hómizériáddal? Bunkóóóóóó...

Na mi újság egyébként? Múlt hétvégén nem fagytál meg?
Óóóóó nagyon szépen köszönöm!
Szia!

Gyere nyugottan 8-tól bentvagyok.
Én semmi változást nem éreztem, bár nekem teljesen nyitott kipu rendszer van a gépen és úgy cseréltem a gyári papírt K&N-re. A fogyasztásom viszont több fél literrel. Vki 1x azt írta, alacsony fordulatról jobban húz, 50-ről 6-ban. Most komolyan, ki megy 50-nel 6-ban?
igen ha ezen múlik az eladás akkor megéri
Ha jön a tuti vevő, akkor legalább virulhat a feje, hogy új első fékbetétek vannak benne rajta.
Örülök, hogy alakulsz , jövőre bepótoljuk azt a kimaradt pár km-t.
miért ez a kék szín nem jó?

amúgy én is most tervezgetem az desingt :D
szerintem majd akkor ha én nekiállok a téli dolgoknak a mocin aztán akkor majd kicseréljük, de szólok mindeképp nem felejtem el
Van raktáron ,ha kell, szólj és küldöm bárhová!
Sajnos én egyszerre cseréltem a filtert és a kipufogót, így nem tudom melyikre mit leget ráfogni, de tényleg valamivel jobb lett a gázreakció (de majd ha a PC is hozzá lesz állítva...)
Igen, ilyenem van, mint a képen (a régi Z-be való így néz ki - hogy az újabb verzióé milyen azt nem tudom, csak gondolom, hogy teljesen azonos formájú a gyárival)

Én már jól vagyok, gyúrok ezerrel a következő szezonra... (már megy a kancsó víz megemelése a bal kézzel...)

A motorral nincs sajnos időm foglalkozni, így még mindig darabokban van, a hátulja kész, de az első futómű átépítéséhez még hozzá sem kezdtem, majd unatkozós téli napjaimon.
Sőt, még ki kell találnom, hogy milyen szinű legyen a gép...

Te meg pont most akarsz fékbetétet cserélni, meg sportszűrőt bele, amikor bármelyik pillanatban jöhet a tuti vevő?
komoly? akkor nekem is kell
Igen sokkal jobb lesz a gázreakció és kb 0,5l kevesebbet eszik!
van amúgy érezhető különbség, ergo van értelme betenni?
Mindegyik jó! Legelterjedtebb talán a K&N
Szeva!
Hogy vagy? Motor kész van?

Ezaz ami a képen van?
... A K&N ,annak még a dobozán is rajta van, hogy "The world's best air filter" - én is csak ezért vettem olyat... (ha ők mondják)