Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az én motorom elado, ha valakit érdekel. Fent van a hasznaltauton. Z750-1000-t beszàmitok.
Spanyol rally
Én voltam! Egy 636 és egy Rsv között álltam
Enyém elől is húzódnak !
Ez csak egy vélemény volt, én mielőtt megvettem a Z-t mindenáron Tuonot akartam venni, volt a a baráti körben, mentem, de szerintem nincs több pozitívuma a apriliának, Sőt...nekem ez a tapasztalat! Jaa és szerintem nem is tol jobban!
az milyen kirándulás volt?
Egy mp felvételt sem csinált
8an voltak kint haverok faterral, 5 napig totálkáros volt mindegyikük , olyannyira, hogy egyik haverját a gépre sem akarták felengedni a légi közlekedés biztonsága miatt

@Panyo:
Nem volt időm megnézni, de ezek szerint nem is kell már
én csak képek alapján néztem meg ahogy a szalonban láttam az újakat ugyan az van alatta... legalábbis kinézetre de lehet belül van benne valami különbség vagy mások a beállításai a 09-esnek
Öszinten fogalmam sincs h valtozott -e,csak jobbnak tunik..
de 07 és 09 között változott a futómű? nem ugyanaz van alatta?
van itt pénz kérem
nembaj addig jó amíg van
Hi.
Hogyan viselkedett az uj motor a nyaron?
A yosi dobot adtad a mocival,vagy meg van meg?
Két különállót tegyél fel Mind2 nyereghez fentről menjen a cső
Gp-s motorokat vedd példának, ott is így van megoldva
Hali!Szerintem jól gondolod a rövidebb-kevesebb dolgot.
hat igen ,az erdekes lenne.
Mellesleg egy 2010 Z 1000-et en is elfogadnek,ott minden rendben van,csak egy jo plexi kellene ra es mar lehetne is menni.Gondoltam ra h November elejere meglepem magam egy ujjal,(megvettem volna Zsoltinal)de mivel jövö nyaron veszek egy hazat,ezert marad a 3.5millas beruhazas.
Egyertelmuen a 06es 07között vannak enyeges valtozasok.
Nekem a 07es 09között a futomuve volt jobb,amit eszrevettem.
nyilván nem teljesen egy kategória mert az egyik csak 750 másik meg 1000... de alapvetően mindkettő sportos naked bike, nyilván egy z1000 vs. tuono az jobb hasonlítás lenne
07 meg 09 között mi a különbség?
Én is A z1000-et választanám kétségtelenül, na meg persze akkor a 2010-est!Te nem voltál véletlenül 1 hónapja Mezőberényben?Mintha a motorodat láttam volna
Köszi! Télen "restauráljuk"
Ok.sok sikert a motorhoz.
150 fölött nem kényelmes már annyira de amúgy hogy mondjam használhatóbb motor sokkal. A fék nekem elegek a fűtómű is elég arra amire használom alias közút sőt azt mondom hogy kb egy szinten van a TL el (vagy csak én vagyok kevés ) Új Z vel nem mentem még de elhiszem hogy jobb lehet.
Es a 04es kenyelmes,fasza neked?fek,futomü?
Szerintem 07 tol mar jobbak,09es mentem az mar elvezhetö,tenyleg jo volt.
ŐŐ melyik? A Z 2004es a TL 98as
(Amúgy épp bagóért vihető ám és már mennek is előletek az autók lefele, bár a TL nagy hibája a barátaim szerint: "ezzel nem lehet lassan menni ba...ki"
En mondjuk nem hasonlitgatnam öket össze.
Ok,ertem .Milyen evjaratud van?