Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Valaki használ NGK CR9EIX típ.iridium gyertyát a Z-be?
Tapasztalat?
fagyjunk
Srácok!

Pest környékiek meg aki hajlandó eljönni, nincs kedvetek szombaton vagy vasárnap amikor a legmelegebb van napközben elmennni 1-2 órára gurulni? Lehetne esetleg Pilis felé vagy 2-esen fel Rétság, Ipoly felé vagy akármi más ha van másnak valami ötlete lényeg hogy kis rövid túra legyen ne faggyunk meg :D
ne aggodj en s csinalom,arurendeles,email valaszok helyetttttttttttt.
nem ma épp egy másik ember helyett is dolgozok de mivel a géphez vagyok kötve - ezen dolgozok - ezért egy kicsit szórakoztatom magamat meló közben jobban telik az idő, jobb az ember kedve ha nem csak kereskedelmi reportokat nézeget meg csinál stb...
hat latod.egyebkent te meloban unatkozol,h mindig fent vagy ?
valakinek ezeket a kemény melóket is meg kell csinálni
Jol megy egyeseknek
itt is van vagy 12 fok most voltam kint céges rendezvényre egy új éttermet tesztelni, 3-an kimentünk kóstolni... ez a király mostmár csak ilyen melót vállalok
Napokban szkadt a ho,hideg volt,most meg 12fok van kint.mingya belekurom az akksit az tutti
Elvileg ment a mail.
jó is az a nyári kesztű amit használok
Az is le fog , de a kényesebb a kezed lesz! Arra készülj leginkább!
de holnap tutibiztos motorral jövök! nincs mese ha lefagy a tököm akkor is :_D
hát jobb lenne egy legalább egy 1500 km-re közelebb lennénk és egy köpésre lenne a tengerpart másik irányba meg a sípályák... akkor egész évben lehetne motorral csapatni... nem is kéne a kocsi
Nincs mese, Göd nagyon messze van az Egyenlítőtől ...
baszki én is azzal akartam jönni de -6 fok volt nálunk... azért az kicsit hidegnek éreztem reggel
Ilyenkor bánom, hogy eladtam a vízálló, téliesített kesztyűmet...
Ne aggódj, nem vagy egyedül...
Félúton egyik régi snowboard kesztyűmet kellett felvennem, mert lafagytak az ujjaim ...
Még szerencse, hogy beraktam a hátizsákba
Hogy tegnap mondtad, reggel bejöttem motorral dolgozni
wazze, nem volt melegem
hát az tényleg elég keményen néz ki rajta
na gratula hozzá majd tegyél fel képeket ha megvan a vas!
Hello!
Sajnos ez valóban nem egy átlagos ár, de hidd el nem hiába vannak kint az USA-ban megőrülve érte. Az összekötőt odaadnám vele, de a 750-eshez biztosan nem jó...
Keress meg privátban, s ott folytassuk: tom@eniac.hu ...
Javítva a Cagiva Freccia, a cső pedig ilyen ram air utánzat a nagyoktól, de ezt gyárilag ilyen furán szerelték. Nagy szerepe nincs, bevezeti a menetszelet a hengerek mögé, hogy jobban hűtse a blokkot. De azon kívül hogy segített összekoszolni a karbisor tetejét nagy értelmét nem láttam. Levenni nem volt érdemes, mert akkor meg ott volt a tankon az a két lyuk, az pedig úgy elég hülyén néz ki. Egyébként mindenki ezt kérdezte elsőnek, hogy mi az a porszívó cső szegényen.
Mi az a fekete cso a tankbol az elso burkolathoz?