Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Okés. De ha esetleg jársz dunaújváros fele, ugorj be midashoz, nála van a mocim. Akkor ha biztosat tudok akkor szólok.
Lehet egy fém fékcső sem ártana... Vagy már van?
hello
az a baj h nem tudom mikor megyek haza, motor otthon én meg pesten szóval, ha kiszedted akkor megebszéljük mi lesz mert én sztem tuti h rá van írva h milyen tipus nekem még nem kell cserélni a betétet csak nem vagyok megelégedve a fékhatással annyira és tudom h az SC az elég sokat dob, szóval én mindenképpen azt akarok venni, ha kingmidastól szerezted akkor az SC lesz emrt asszem ő is azt rakot a gépébe
De ha gondolod, adj egy címet és pénteken ha hazahoztam a motort, akkor feladom. Akkor be tudod rakni és kipróbálni. És ha azt mondod tetszik, akkor megveszed, ha nem jön be visszaküldöd.
Még most a motor volt a téma,tegnap estéig.Már téli álmot alszik.Most jön a 2-.ik hobby .
Te most ne a motorozáson gondolkodj, legalábbis ilyen időben nekem nem ez jut eszembe Kaprunról, Zell am seeről..
Ha vasárnapig visszajutatod(akkor kezd téli állmot aludni a Z) akkor viheted az enyimét!
Az emelő témához csak annyit,hogy én csak azért cseréltem a "papucsos"emelőmet(le esett a motorom róla) mert a "villás"emelőszemes sokkal biztonságosabb.
Ja amit még mondani akartam,tegnap téli nagy motortakaritás előtt kiprobáltam egy 45-ős hátsó fogaskereket .igy -1 +2 vel mentem olyan 100km -ert.Nagy élmény volt.
mindegy az mivel csak 2 kereke legyen és haverjaimnak is van aprilia, yamaha stb
Bár szerintem jövőre már nem leszek már a z750-el együtt,de mennék szivesen ,ha jönnétek
illetve emelő...nem tudok írni
srácok valakinek pest környékén nincs első elmelője mindegy hogy villát elemi vagy a villanyakat csak kölcsönbe kéne egy két napra míg haver legyártja a másolatot belőle!?
a piros az újabb sokkal jobb már e téren,és az anyaga is jobb
grossglockner sem lenne rossz
horvát engem érdekelne
Fiúk!
Egyébként meg jövőre Ausztria fele guruljatok már ,Kaprun,Zell am See itt van a Grosslockner is .Meg itt tudnék menni ,és szállásban is tudnék segiteni.
az enyém amit Tomlambtól vettem még szürke de ugyan az, tényleg csak a beállításra kel figyelni
ha jól beállítod a szélességet és előretolod odáig ahol az emelőszem helye van akkor nem ér hozzá semmihez
Szia
Piros Louisos emelőröl van szó?jók azok csak be kell állitani .
Nekem is az van
Ez jó ötlet mindenképp jó lenne egyrészt gurulni egy jót másrészt meg legalább találkoznánk személyesen is!
mindeképp menjünk egye, de ha még lesz szép idő akár jövő hétvégén is elmehetünk egy-két órácskára
oksa ha szét szedted szólj, mert mindenképp érdekelne a dolog főleg ha SC

sztem ha szét szeded akkor csak rá van valami info írva, az alapján meg majd beazonosítjuk
Abban énis benne lennék... Egy jó kis gurulásban.
Mi lehet hogy kinézünk majd horvátba is jövőre. Ha van rá érdeklődés mehetünk többen
ööö... úgy tudtam van több színü is.
A jövő héten lesz lebontva az eleje akkor tudom megvizslatni.
ez jó ötlet, szívesen mennék mint új arc. csak ne olyan korán tavasszal, mert nekem még csak Ak jogsim van (nem 47es) :(
vagy max a következőre megyek :D