Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali Panyo koma
én azóta is kérdezgetem de, a max eddig az volt, hogy lesz
generikuma=ugyan az mint az eredeti csak más gyártja,
de eddig azt se találtam
FIGU
Srácok!

Ha már a fékcső témánál tartunk én is kérdezgetnék.
A zx6 eleje miatt hosszabb fékcsőre lesz szükségem, ami fém fékcső lesz, de milyen elosztással?
Maradjak a gyári elvezetési módnál, vagyis egy lemenő, majd egy összekötő, illetve a két különálló lemenő fékcső a tuti?
Nem találtam semmi használható érvet egyik mellett sem, most a gyári elvezetés mellett voksolok (rövidebb összcső-méret, kevesebb olaj és a sárvédőn sem marad fölösleges lyuk)

De ki mit mond erre?
értem

oksa akkor majd tavasszal akkor azért párszor leakarnék menni
Kép alapján ez nem megy bele(csak ha a fesz.szabályzót leveszed a gyári helyéröl)mivel magasan van a gáztartálya.
Hi!
Tök véletlen a DM-ben találtam szemsprayt!
Ha nem vetted meg akkor már ne is keresd!
Köszi!
hello, hát aznap nem igazán csináltunk érdemleges felvételt, ezért sem tettem ki egy videot sem. 2 felvétel van még a nap elejéről, amit haver vett fel plexi mögül, de akkor még nem voltatok kint. Az összes többi már tré, mivel megkarcolódott a kamera tok egy reptetés után és olyan a kép mintha egy légy szétkenődott volna a lencse közepén .
De tavasszal szívesen csínálok felvételt rólad.
Nincs mit! Van már másik kiszemelt?
Nem,nem.tounot .
Pedig en nagyon olcsoert beadnam nekik,nekik ez üzlet lenne.
Kollégám akar egy naked bike-ot, a keret 800k, ezért a Fazer, de nem approve-olta Panyo. Köszönet érte ezúton is.
Kiváncsi vagyok milyen felvételeket csinál faterod.
Mókólni kell!
csak nem a mille factoryt nézted ki? én is néztem már de velem sem akarnak cserélni
Hi
Nekem egy motor kellene,csak a baj h nem akarnak becserelni rafizetessel telen.
Vagy gyorsan el kellene adni a motoromat.
Nos vki ?
egyik ismerősöm ismeőse dolgozik ott mert mi kell onnan?
Sziasztok.
Nem ismertek valakit Dunakeszin a Mille Motornal?
hello

amit csináltál videót kakucson az meg lehetne kapni valahogy?
a 04-05'-ös zx 10-es hátsó rugóstagja megy be mókolás nélkül 07-es Z-be?

ez?:
nekem igazaból nincs viszonyítási alapom mert én fém fékcsővel vettem de így teljesen jók a fékek
Hát ez olyan hogy kinek mi van megszokva Nekem jól fog bár nem néztem h milyen betét van benne, így vettem. (Nem jön be a kormányig egyáltalán.) A TL-em a fékeitől ez jobb sokkal ha nektek a Z féke sem az igazi akkor ezen besírnátok tuti
nem is akartam emailt küldeni csak gondoltam oda elküldöd a telszámod

most itt ülök a gépem előtt van ez az amit meg kell csinálnom utána felhívlak
Én is alföldi gyerek vagyok és nekem is az első volt a fékcső csere mert a gyári Kawa fék elég pontatlan,puha volt a megszokott fékhez képest.Jelentősebb a javulás nem esik be a markolatig fékezésnél az alföldön is
Napközben ritkán tudok mailt olvasni.
Dél Pesten lakom.
A hirdetésemben ott a telefonszámom
ha csak egyenesen mész akkor nem is kell fék
Ebben igazad van ,én ritkán járok szerpentinezni "alföldi hülyegyerek mivoltomból" Majd ha minden kész lesz a téli nagy átalakításon akkor még az is lehet hogy kap fémfékcsövet ha marad zsém.
küldj már pls valami elérhetőséget az emelő miatt:

dppcom1(-kukac)hu.loreal.com

napközben csak ezt tudom nézni
azért közúton is elmegy az ember valami jó szerpentines részre akkor nem olyan vicces ha nem harap a kanyarok előtt a fék