Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
Az én gépemen így szól! Z750&Micron
Havernak van fazer1000en az jól szól. Képed esetleg?
persze ha szekka kollégának nem kell , nem akarom elvenni előle
yamaha mt-01-et vezetett már valaki én azt próbálnám ki még egyszer
Meglesz!
képet tudsz róla küldeni?
milyen dobod van eladó?
szerintem otthon megvan a kedvencek között a 2 múltkori link
most hirtelen ezt találtam:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsxr600-41
64842
régi annyire nem jön be de az új az nagyon.. de jön most majd a rsv4 tuono az lesz még kemény
Régi volt az újabbat 06- egy hónapot használtam.
Fék,futómű jobb a kényelem hasonló.Magas embereknek a választása szokott lenni a régi,az új már összement,de finomabb a hangolása a ROTAX blokknak,a régebbi sokkal brutálisabb a teljesítmény leadása.
Nem futattni akarom ,de szerintem h ilyen mely egy picit ,es eröteljes nekem nagyon bejött .Melleseleg nagyon sokan mondtak h szepen szol.ugy mondanam h olyan yosi filling kicsit melyebben
A Micron szerintem is szépen szól!
Van egy vidi fenn a mocimról hogy szól!
egy itt volt fent hirdetésben a cbr a 636 az hahu-n volt mindjárt megnézem hátha megtalálom valamelyiket kb. 2-3 hete nézegettem
Hol lattal ilyen palyagepeket?
úú havernek volt még a gsxr600-on micron annak nagyon szép hagja volt
majd tegyél már fel a Z-ről is képeket hogy most ilyen és hogy hogyan alakul a gépezet
jo itt is.nem csak dob amugy hanem megy az összekötöig,3perc a csere.Micron,nyitott 30.000.szepen szol,nem brutal.
Engem minden motyó érdekel. Milyen és mit gondoltál érte? Ha nem akarod itt leírni akkor jöhet a mailomra is. Köszi!
ok.mar mglepodtem volna..
Na Öszinten melyik jobb?fek,futomu,kenyelem?
milyen tuonod volt régi vagy új?
venni kell egy pályagépet aztán lehet azzal menni mindenfelé... cbr, zx636 stb... láttam jókat 3-500e ft között... volt olyan ami teljesen gyári kinti papír nélkül ilyen célra tökéletes + nincs széthajtva sem
szekka.
Nekem van egy jo dobom,neked csak ki kellene cserelni,a gyarit lehuzod,ezt meg fel...ha erdekel majd szolj.