Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, ez olyan aprilis lesz nekunk szerintem.
Mit tervezzel venni?
jah mostmár inkább a tavaszi eladás marad amikor bezsong majd a sok motorosjelölt hogy kéne már a segge alá egy gép
kevesebbet még soha de nagypapi tempót sem amgyú szerintem tényleg nagypapiban... amit nem tudok elképzelni hogy megvalósítható... akár 5 literre is leviheted
Előre is köszi De én is úgy érzem, hogy ebből csak tavasszal lesz valami, ha egyáltalán...bár miért ne lehetne szerencsém, nem igaz?
Nagyon szivesen.ami igaz az igaz .Ne is mond,nekem 2100neztek meg es csak 3hulye kereskedo hivott csak .
Sajnos ilyenkor eladni nem nagyon lehet.Mondjuk en szolok most par havernak akik nezegetnek,h ezt erdemes megnezni,bitang jo.
Köszi! A hirdetésemet már 900x nézték meg, de érdeklődés nyente Erről ennyit
Köszi! De mindenképpen full gyári zöldet szeretnék ha már megveszem életem "első igazi" motorját. Az még előnyt ad ha 25Kw van a forgalmiban, ne kelljen Korl. ról korlátlanra vizsgázni 50 ezerért még pluszban. De nagyon szép a vasad, grat hozzá.

Ha már fogyasztásról is szó esett, átlagban nagypapa tempóval beéri gondolom 6 literrel is, vagy hozott ki belőle kevesebbet?
Szep a bicikli Otto batyam:-).sok sikert az eladashoz.
Egyedi
Ne keress tovább! Itt az enyém, viheted!

www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_750-4196844

Típus
hibáról nem tudok Csak kisebb gyengéi vannak, de nem bánod meg, ha beszerzel egy ilyet!
motornál én lexarom mennyit eszik.. nyilván azért 20 litert ne egyen de ennek nem ez a lényege
Pontosan erröl van szó,alul a v2-k nagyon jol huznak,es komoly a hang ami vele jar.Nem beszelve arrol h aTounon nagyon jok fekek,es super futomu van.
Nem mondod h te ezert cserelted z 1000.re mert jobban fogyaszt a kawasaki?
nekem pont az tetszik benne hogy ilyen vadulós gépezet
hasidomot Basi nevű usertől tudsz szerezni
Nekem volt Tuonom másképp adja le a telj.alol sokkal jobban tol,na meg persze a hangja az kemény!Úgy tudnám őket jell.,hogy a tuono egy vadló rúg-vág a Z-é meg egy kiszámítható vadállat ezért szeretem!Meg a fogyasztás ami manapság nem egy hátrányos dolog.
Persze h maskepp adja meghozza mar 3000töl es eleg jol,mire a sor 4esek olyan 6nal kezdenek eszmelni.
Nagyon sok V2 vel mentem az utobbi idöben,japcsi,olasz vegyesen
Sziasztok,
Nagy Kawa rajongó vagyok eddig egy kis 250 est koptattam, megjártam vele Montenegrót is, de hát kinőttem, és elhatároztam még az idén vagy tavasz előtt meglepem magam egy 2007 es modellel. Eredetileg egy Er6n en gondolkodtam, de a Z750 es designban háááát szerelem első látásra. Igazából egy jó 5 évre biztos letudom így most a motorvásárlást, mert lesz elég lóerő, és kinézet ahhoz hogy ne cseréljem le 2 évente. Elsősorban úgy is túrázásra használnám, arra meg bőven megfelel, száguldani már nem akarok inkább a kényelem kezd elsődlegessé válni. Hosszú távon mennyire vészes az utazás rajta? Szélvédelem azt tudom, hogy nem sok van de kis plexivel lehet rajta javítani nem? Láttam pár modellen van alul is idom, ezt külön lehet rendelni, vagy honnan mennyiért beszerezhető? Esetleg van, vagy volt ezeknek valami típushibájuk amire figyelni kell vásárlásnál? Mit érdemes megnézni ezeknél? Fojtott 25KW os modelleket könnyedén lehet korlátlanná tenni, vagy ez nem így megy? Bocsánat a sok kérdésért így elsőre, csak hát hajt a vágy. Előre is köszönöm a válaszokat!
hát z750-től biztos jobban tol de z1000-hez képes már nem lehet nagy a különbség viszont v2 tök máshogy adja le az erőt
Elhiszem, bár az utolsó mondat ... (Reklámnak jó amúgy )
Nem tol a Touno jobban mint a Z? .Na NaNa
lehet de akkor sincs olyan hagja mint a V2-nek
Enyém 1000-es....
ment a mail
Szép. Irj email-t, inkàbb ott beszéljünk mint itt. petivagyok@freemail.hu
nézem is enyém érdekelne cserébe?
hát az enyémnek a mivv-el nincs rossz hagja, de azért a V2 messze sokkal durvább a 2 akrával, szerintem azt sokkal messzebbről hallani, de azért tény ezzel is lehet oszlatni az autókat