Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja meg az jutott eszembe, hogy mivel van egy csomó új arc fórumon, tényleg szervezhetnénk jövő tavasszal egy fullos fórumos gurulást (és addigra a pólókat is elintézem )
Dögös, de a Louis-os emelővel vigyázz, mert pont a hátsó lengővilla és a fék között emeli meg a motort, nehogy kicsit elnyomja a féket... Vagy most megint ordenáré hülyeséget mondtam?! (nekem is louis-os van csak azért)
ez aztán durván néz ki :)
ha eljön a jó idő elmehetnénk gurulni egyet, ha már itt laksz 10 km-re!
Hali!

Na tettem fel az oldalamra pár képet a gépről nehogy azt higgyétek, hogy csak kommentelek ide mint egy hülye
sztem minden brembo piros

ki szedted már vagy még fenn van a mocin?
Szia.

Megkérdeztem kingmidast, de biztosat nem tudott mondani. Piros színű az tuti. Nézegettem most neten, hogy milyen lehet, talán az SA. De talán te jobban tudod melyik milyen színű.
Szerdától reggeltől vagyok újra Pesten. A kamera nagyon állat, már oda is adtam faternak, kint van spanyol rally-n.
Kinek néztek Frazert? Nem kell helyette egy jó Z750?
hello
engem érdekel. brembo de milyen? mert én félig utcai félig versenyt akarok venni, SC a jelzése ez van neked?
nekem is volt ilyen mikor a kocsit hirdettem... és nem értette azt hogy NEM!
Persze h vannak,sőt lesznek is...,de ennyire?
Meg ilyen pofatlanul,ha végig gondolta volna felsem hiv..
mindig akad hülye ember aki próbálkozik
holnap jön valaki a duna plázához?
reggel én sem izzadtam az este folyamán elszállt a kazánban a vezérlőpanel... most csinálták meg fűtésszerelő haverok
Sziasztok.
Gondoltam elmesélem h mi történt ma reggel velem.Vki felhivott(persze számnélkül)az osztrák számomon,h látta a hirdetésem a használtautó.hu,és h érdekli a motor(mellesleg köszönni,bemutatkozni sem tudott)a történet ugy folytatodott h ajánlott a motorért -200.000ft ami a neten van FIX ár.Mondtam neki szépen h tárgytalan,erre csak mondta ,egyre durvábban,mire elküldtem a jó -.....................anyjaba,h ott probalkozzon igy motort venni.
Hihetetlen h vannak ilyen állatok...
Sziasztok.

Ha valakit esetleg érdekel van eladó régi z750hez 2-3 ezer km-t futott brembo fékbetétem.
Sírok a röhögéstől, de én megvenném...
Nekem meg egy gopro-m van eladó, egyetlen hibája, hogy Panyo átment rajta Kakucson. Kell?
Holnap reggel F1 után lemosom a motort és gurulok egy rövidet, 11kor jelenésem van egy Fazer szemrevételezésén, amire Panyo-t is invitáltam.
egyébként nem eladó

Bulu: össze kellene futnunk vmikor!
Én ma lemosattam alvás előtt. Jövőhéten még átkenem vmi fain kis pasztával aztán csicsika

Ja mindig elfelejtem:

Tökéletes állapotú VP-X300L sportkamera eladó

Igen reggel a munkahelyre, delutan vissza. Reggel nem izzadtam :D
Sziasztok
Igen jó idő volt ma volt valaki gurulni?
holnap megy nézni úgyhogy kiderül majd
lehet azt nem tudom
De gondolom ebben sok esetben benne van, hogy az illeto ha ket harom honapig fizeti a kb 30-40 e ft-os hitelt az allo motorert, akkor meg igy is jobban jar vele.
szerintem már csak tavasszal lehet eladni vagy pedig nagyon szar áron

haver most néz egy er6n-t 2006-os hibátlan és 780 és az még irányár..
A hirdetésem már több mint 750x megnézték, oszt jónapot. Nagy kuss van. Azé' ingyé' nem adom oda