Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek közül melyik a legjobb?
Van BMC ,K&N ,DNA 15700ft-20500ft-ig
Cool!
Köv hónapban (fizukor) kereslek, akkor kellene előre mindkét oldalra a gyári.
Sportlégszűrőt, hogy-é méred és milyet?
Boldog Borsó Névnapot!
Szia! A gyárit tudom adni 14500ft/oldal vagy van Brembo márkájú raktáron 10500ft/oldal
Ja, az elérhetőség továbbra is tomKUKACeniacPONThu.
Hi Mindenki!
Elsősorban első szériás Z1000-es tulajok figyelmébe!
A gyári színes műanyag deknivédő helyére van komolyabb védelmet jelentő deknitakaróm. Engem már egyszer megmentett, mely látszik is az egyik festett sérülésén. Rögzítése szimplán az eredeti csavarokkal.
12e-ért odaadom a 4 db-ot. A két újat festeni kell tetszés szerinti színben vagy hagyható natúrban.
Mocilaci is tud segitene ebben.
2 par kell elore (szerintem).
Udv!
Kawazsolti!
Gyárit mennyiért tudnál?
Kellene nekem első fékbetéteket cserélnem.
Most biztos nagy hülyeséget kérdezek, de hány db kell előre?
Milyen típus ajánlott? Milyen a gyári?
2007-es évjárat a Zém.

Köfi előre is!
Hali!
Látom Gyálon laksz illetve a szervíz is szinte ott van. Én Vecsést boldogítom közel négy éve.
Valamelyik reggel arra megyek be dolgozni s beugrok, szükség lenne egy közeli ismerősre autó kapcsán!
látod van itt rendelés
Hali ! Írtam mailt!
Üdv Basi!
Lehet hogy érdekelne egy új Z-re való hasidom a régi Z-mre.
A konzolt majd megoldjuk nem lehet egy túlkomplikált. Egy kontaktot tudnál küldeni a mailomra, az adatlapomon kint van.
Előre is köszi!
Hát Köszönöm szépen. Limefun kollégának és basinak köszönjük meg.
Elküldjem neki? Van msn-ed? Vegyél már ott dumáljuk már meg ha van..
hú baz faszán néz ki, enyém is ilyen szép lesz :)

Viszont látom van üléspúpod, nem akarod leküldeni Basinak, hogy tudjon nekem csinálni egyet?
Előre bocsánatot kéred, tudom nemkéne ide ilyet beírni, de vállalom a megkövezést
http://balbett.hu/?page=kat&id...
Hívjatok bátran ha kocsiról (motorról) van szó hétvége és munkaídő után is megoldható.
Gyere be hozzám: 1188 Bp Nagykőrösi út 94 Bálbett Kft
Ingyen beletöltheted egy hordóba
Na felraktam a hasidomot. A felfogatáshoz egyenlőre csak ilyen gumis alátéteket találtam :( Majd ha lesz szebb akkor azzal fogatom fel. Sztem jó lesz. Várom a véleményetek. A sárvédőt majd következő nekifutásra rakom fel. A képek sajna fos telósak... A suzukis szalagért meg bocsi
nincs semmi para ha olajjal gyújtanak be. Nekünk van 4 teherautó és évente van mindig egy 200 liter olaj. Ebből egy részét mi a többit pedig elhordják télire begyújtani.
nagyfaternek is volt hasonló csodaszere, de az mondjuk nem volt gáz egyáltalán ha használta volt egy vödörben mindig fűrészpor amire volt locsolva egy pici gázolaj ha nehezen akart begyulladni abból rádobott egy kicsit, de az tök jó volt nem füstölt nem volt büdös semmi

azért motorolajjal kicsit érdekesebb lehet a dolog
A kollegam aposa olajat hasznal gyujtosnak. Mondtak kell nekik az olaj...
Nem lennék a szomszedjuk az biztos.
sok helyen nem fogják szívesen átvenni mert az elszállításáért nekik fizetni kell... de egy autószerelő ismerős ilyenkor nem rossz neki úgyis gyűjteni kell 10 liter nem tétel..
meg is lehet nézni nem rossz de leforgathattad volna gépet
na majd tavasszal lehet én is befizetek egyre