Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi
de meg is lehet nézni?
és milyen lett egyébként jó?
Fent van...
Sziasztok!
Légyszi nézzétek már meg a videók között olyat hogy: Raptor mert töltöttem fel vidit de én nem tom itt megnézni próbálja már meg vki légyszi Raptor néven van feltöltve
Meg regebben egy Agip kuton probaltam, de ok letagadtak. Persze lehet, hogy csak nem elegge erosen vertem a pultot (vagy a pultost).
Azt hiszem benzinkutaknál leadható. De nem vagyok 100%-ig biztos
Attila86-ot kérdezd, ő sztem biztos tudja.
A leeresztettet eladni :D
Meg a multkoriakbol is van egy kicsi, igy kb 10 liter hasznalt olajtol kellene megszabadulnom...
Eladni akarod vagy leengedni?

Köf még1x a jóárasított Castrolt
Motorolajtol hol lehet megszabadulni?
És köszönöm mindenkinek a hasznos segítségeket és információkat
Helló Srácok
Na megvan a -1 előre. hát komoly harcok után megadta magát a az anya kú.va nehezen jött le de sikerült és egyszerűen csak ajánlani tom mindenkinek mert az a változás amit a körülményekhez képest ki tudtam próbálni nagyon komoly
Üdv Mindenkinek!
Van illetve lesz egy pár kiegészítőm, amitől megválnék, kezdetnek:
DPM Race alu fék és kupplungkar 16.000,- /szett
RennTec csomagtartó/hátsó kapaszkodó 20.000,-
2003-2006-os Z1000-esre valók.
Akit érdekel privátban keressen: tom@eniac.hu
majd tegyél fel képet! remélem holnap-holnapután nekem is lesz időm foglalkozni vele
Fórum..... 3....2....1.... múúúúkodj
húúú kész lettek az idomok. Mind szép fekete Nagyon baba lett...
Hát igen csak mivel ez a cég ugye francia és franciák a főnökök is ezért mire egy ilyen adományozási folyamatnak végigmegy a teljes céges bürokrácián a lebonyolítása az azért nem kevés idő, tárgyalás, de remélem hamar le tudjuk zavarni
Úgy legyen! Rájuk fér...
Én is próbálok szervezni itt a végen belül, a felsőzsolcai árvíz után is vittünk le több mint 10000db loreal terméket segítség képpen, remélem ide is tudtok valami hasonlót csinálni majd
Üdv! Küldtem neked mailt!
Hello!
Én már más módon megtettem a lehetőségeim szerinti segítséget.
Azonban, ha az idő engedi ide is elmegyek.
ez:
Mi lesz ott?
*parkolás 1L....

valaki szombaton jön a Duna Plázához?
nagyon kihalt lett a fórum mivan?

ma motorral jöttem melózni, olyan jó volt gurulni egyet, se dugó, se parkollási probléma, csak szép motorhang
hát igen nekem is kell majd valamit tenni rá, pirosat vagy titán színűt néztem ki
én szeretem nagyon a kormányt tettszik könnyeb mint a gyári sokkal és sokkal olcsóbb is és nem mellesleg elég faszán nézki