Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hosszú a tél még. van pár terv hogy tavaszra egyedi legyen a masina
Hát... amikor meglett másnap felpróbáltam. A tartón kellett csavarni egy kicsit de fasza. de ígyis mondtam a festőnek hogy ráér... ár ott van nála 1 hete
köszi a fotókat, elég jó ez a kormány is, de a pazzaz is frankó
de gyors vagy nekem még rápróbálni sem volt időm
Jobb estét!
Holnap ha minden igaz megyek a hasidomért és a sárvédőért SZíííp fekete lett
Ló estét!
csináltam képet a kormányról
na immáron motoremelővel rendelkező tulajdonos vagyok
hát most ez van, de van amikor elmebeteg hajtás van néha jó egy kis laza időszak is
Szar neked...
hmm.. egyedül vagyok bent az egész irodában, tobbiek Pozsonyban 3 napig, nyugi van munka kb. semmi, szól a zene mi kell még? hát ha jó indő lenne el is mennék a motorral egy karikára
ja csak küldj emailban egy telszámot:

dppcom1(-kukac-)hu.loreal.com
Hello,
Keresel emelő kapcsán?
hát most hétvégén tényleg ez volt de ha most elővettem a gépet, ha nem szakad az eső lekapom a vasat
Lusta vagy ennyi... Nem is vitatkozik ezen senki latod...
jójó, csak olyan jó volt lustálkodni végre egy kicsit egész hétvégén csak döglöttem most meg szakad az eső
Tessek kepeket feltolteni a motorrol!
nekem csak azért van ez rajta nem nem olyan nagy ronda batár mint a gyári
nekem is fel van azért tekerve de még látható hátulról
De gondolom nem vizszintesen allt a rendszamtablad. Az ismerosomnek mar alvashoz keszultonben van a rendszamtablaja, na ez zavarta oket.
Amugy meg ha nem hasznalod a felhajthatosagot miert is jo ez a rendszamtabla? Esetleg az ules alatt van, es fentrol nem fotozhato?
nem az enyém is olyan hogy lehet állítani a dőlésszöget, de meg van húzva.. ez nem zavarta őket az érdekelte őket hogy nem e ilyen trükkös megoldású hogy valamivel mozgatni tudod, tehát ha fixre van húzva akkor OK
nekem is fel lehetne hajtani de megvan húzva a csavar rendesen szóval kézzek kvázi nem lehet ha megprobálja rá jön a sün.

vagy azért is büntetnek h ha fel lehetne hajtani?
Hallottam h z1000ből úgy csináltak egy kipufogóst h zx9 leömlő van rajta és úgy az egy dob. Na most van egy dob ami érdekelne engem. nagyjából jó lehet neki az összekötőcsöve szerintetek a z750hez is ?
engem is megállítottak első volt hogy megnézték úgyhogy ezzel óvatosan!
2008as z750re is lenne és e-betűs? úgy mennyi? postaköltség ilyesmi van az árban már?