Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jo dontes :D
(A Cagvia milyen tipus meg nem hallottam rola :D /Javitsd a lapodon./ )
Tegnap este megszületett a döntés, és boldog tulajdonosa leszek pénteken egy zöld 07'es Z750 nek. Hát tegnap és ma sem fogok sokat aludni az már biztos.
@Agentbulu

leszel ma bent a városban? lehet mocival megyek és akkor összefuthatnánk kihúzni ezt a cuccot vagy elég csak a fogó is nekem
egyenlőre most lesz nekem egy első hátsó ugye megvan de ha kész kb. hétvége amikor haver ráér akkor teszek fel képet, emelőszem meg szerintem nem gond tök mind1 hogy kis papucsot gyárt haver a végére vagy egy Y-t
jah oké
na majd szólsz ha kész lesz az első példány...
tegyél fel majd róla képet
engem érdekel egy pár, és nekem is a hátsó emelőszemes kivitelben kellene
egyforma anyagból lesz mind a kettő zártszelvényből lesz és akkor semmi gond
nemtudom biztos van neki
jogos, de ha már lesz pár akkor jó lenne ha egyforma lenne
Panyonak hátsó nincs
nemhiszem... hacsak valaki nem ad kölcsön.. a hátsó az enyém az első Panyo adta kölcsön, de 5 ruppóért ne válagassunk kérem
Esetleg nem tudnál szerezni mintának olyat
szép kawa zöldre kéne megcsinálni
de megnéztem és tényleg benne van vazzee... próbáltam egy tűfogóval de azzal nem tudtam kiszedni így tényleg kell a célszeszám
neked még jövök egy kis lovettával de azóta sem volt időm bankba menni de nem felejtettem el
még jó hogy nem arra mentem
ahhoz nincs minta hátsóból csak a louis van mintának
Most megmondom, semmilyennel... mind2 alapszin, egymásból nem kikeverhetőek
Ez még jobb, gondolom itt piros ledet tettek alá...
Elképzelhető akkor, hogy ők leszedték a színezőréteget!?
Márha van ilyen rajta és ebben az esetben ki kell majd sakkozni, hogy milyen színből lesz kék megvilágítással piros a piros tartomány...
Figyi mit találtam:
link
Azt nem találtam ki még hogy nektek milyen csavarral van felrakva a hasidom. :D én csak jóval nagyobb gumis csavart találtam
Tibi bennem inkább az a kérdés merül fel, hogy hogyan lett kék nekik?
A piros tartomány rózsaszín eredetileg, ezért a narancs leddel pirosnak látod. Itt viszont a kékkel a rózsaszín valami büntető lila lenne, de nekik egyenletesen kék maradt. Meg kell nézned a számlapot, hogy rájöjjünk
ajajj.. nem tudom. Egyenlőre még az indexeket cserélem, hátsó sárvédő, rendszámtartó, lesz felnicsík meg egyéb apróságok.... utána lehet megcsinálom. csak jelenleg időm sincs nagyon belekezdeni, meg sajna lovetta se nagyon van.

És láttam fejen csúszni egy autót az Árpádhidon... kemény