Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok ha csak hétre az is OK, mondd márciusban mikor szabad és mennyi az ár a tiedre illetve még egy hasonló méretűre
facebookon vagy? Keress meg. Urbán Roland
Neha,na mennem kell majd dumalunk.jelentkezz majd vagy irj ha jössztök atmegyek Flachauba akkor
Egyre szimpatikusabb vagy nekem baszod! Parkozni is szoktál?
Komolyan,feladtam a mestervizsgamat ,es mar csak a vasalo mellet nyomom:-)
Hogyne tudnam,voltam konyhafönök több helyen ott
es meg mai napig jarok at,jok a magyar pincernök ott.
na de most komolyan
Vasalok,mosogatok:-),takaritok
Nálam tuti nem komolyabb :D :D :D
Na végre! Akkor ne is beszéljünk többet erről :D Flachau az első állomás December 12-17 ig Tudod merre van?
Van nekunk a hotelba egy Srac.komolyan nyomja Ö is
Ok.cserelhetunk.kivancsi is vagyok h nyomjak a Pesti vaganyok freeben szuzhoban lezart palyakon:-)))))
Engem Obertauerbol kitiltottak 2008ban
Jó bartenderre nincs szüksége az étteremnek?
Adtal, de 3.190mill kicsit sok.beszeljunk akkor Eu arrol,minden nelkul.en itt helyeznem forgalomba,+adoznam
probalgatok csak
Körfa
Mit dolgozol abban az emeltszintű étteremben és mi a neve?
Yo, vasárnapra megtudom. De legrosszabb esetben cseréljünk elérhetőséget, és amikor kint vagyok majd mindig jelentkezem, és megmutatom hogy csúsznak a Pesti vagányok a szűzhóban!
Múltkor adtam árat neked nem?
Tudsz élni!
Szombaton tudok.nalam februarban nincs hely.azt tudom.
Megkerdezem Christian baratomat,neki 4appartmanja van.van-e valami?irj pontos idöpontot...
Körfa úr. Minden időmet Ausztriában töltöm télen, Dachstein illetve Hochkönig ahol rengeteget csúszunk, viszont kicsit unom már :) Február közepén érdekelne 1 hétre az apartman, 4 en lennénk, tudnál nekem egy kb árat mondani?
Szia
Egybkent meg mindig varom az arat az uj 2010 z 1000nek,ha jobb arat megtudunk beszelni nekem az eu fizetes teljesen jo.
Ezt pontositani kell rendesen,mert En csak hetre adom ki..az idöponot hetvegen megtudom mondani mikor felmegyek es a parommal pontositottam,Ö intezi ezeket mert ott el
Szia
Nem,hanem egy emeltszintü etteremben dolgozom
Igen átmegyek mindenen...
Reggel 9-re jövök, elvileg 17h-kor indulok haza.
Szerintem a Moszkva tér környéke jó lehet. Privátban folytassuk: tom@eniac.hu