Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs rosszul írtam 98AS
Hali meg tudnád nézni hogy 89 es zx9r hez van e és ha van akkor mi pénz? Kössz ZOZO
Ez igy van nagyobb (sport)motoroknal tobb emberrel beszelve ez volt az elso dolog, amit neznek...
én is pont múltkor néztem és bejön csak nem tudom mert láttam olyan videókat ahol nem olyan jól látható az index villogása, és hát fő a biztonság, az ár nem rosszn amit belinkeltél videot az pontosan az amit te rendelni fogsz?
Bármikor tudsz szerezni mondjuk tavasszal akár mert kicsit válság van most télen
igen tudok ahhoz is!
Szia StriciKanegér
2006-os Z 750 re is Tudsz Nem tom hogy jó esetleg az Z 1000-é?
Sziasztok!
Most rendelek ebayről integrált indexes hátsó lámpát a motoromhoz!(sima illetve füst színű)13.000ft-ba lenne darabja!
Gondoltam rákérdezek hogy kell e valakinek ilyen?
http://www.youtube.com/watch?v...

Fitment:
2003-04 ZX-6R
2003-04 ZX-6RR
2003-04 ZX636
2003-05 Z1000
2003-04 Z750S

Természetesen szinte bármilyen motorhoz illetve évjárathoz tudok rendelni!

További szép napot!
az hogy csak -1 lesz már ez is ennyit számít?
Amúgy 2008. november elején vettem a gépem 4800km volt benne és most 24800km kb. mikor volt pénz és szép idő mentem
bitangabb lesz a gép
figyelj főleg kanyarban vissza váltásoknál, és kigyorsításnál
a kellő óvatossággal próbáld, ezt csak azért írom mert nem tudom mekkora a rutinod, és jobb félni, mint beszarni tudod
ááá várom már rohadtul
igazából nem tom hogy mire kell számítanom, de remélem jó lesz
hali
fasza lesz tetszeni fog
Heló FIGU
Holnap érkezik a fogaskerék -1 előre
A haverral be is pattintjuk holnap
Valakinek nincs elfekvőben otthon egy 07-es Z-re hűtővédő? Az enyémen nincs és kellene rá.
Hát az lesz majd.... Ha lesz időm csinálok rá egyet... Am miskerinek láttam.. érdekes.. Nekem a DRZ-n állt 30 fokban de nem tudtak vele mit kezdeni mivel e szabványos rendszámtartó volt..
A rendszám elhelyezéséről szerintem Miskeri kolléga órákat tudna mesélni... Az övé elég érdekes szögben áll
Az enyém is felhajtós, de még sosem buzeráltak érte. Hálistennek!
hali
tanács ként írom, a polisz nagyon harap a felhajtható rendszám tartóra
illetve, kb 500ft anyag /20x20-as saválló lemez/ és 1 óra meló az egész
FIGU
Gyapi nem tud benne segíteni. kérdeztem
Nekem gyapi csinált. a gyári indexeket felraktam rá és a gyári rendszámvilágítást is.
Te'punk te'punk
Hát köszi. Most elkeserítettél DE néztem ki másikat az direkt z750-re csak az meg 12e
Kicsi festekjavito ecset amit a tesco gazdasagos polcain lehet venni? Fekete biztos van :D
ez nem rakható fel rá. Nekem is van egy a garázsban.
sajna ennél jobban sehogy sem lehetett megoldani

de amint fehér lesz nem fog így kitűnni
nem rossz a z750 oldalidom, csak azokat a csavarokat nem lehetett volna elrejteni?