Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

zoltan.illés!

Sorry mostantól eltanulom ezt a technikát majd hogy kiírom a nevét is annak akitől kérdezek nem csak a válasz gombot nyomom
Köszi a mailt!
Szekka!

Néha nehezen tudom követni a fórumot, hogy ki, mikor kinek ír, így nem vettem a lapot, hogy tőlem kérdezel...

Küldtem Neked mailt a hűtőidom felfogatásáról, képekkel...
Z.
Hát ez elég jól mondja pfúú....
A hűtőn lévő idom felrögzítéséről nincs kedved beszélni?
Szia, ha kicsit visszaolvasol vagy kulcsszavakra keresel, akkor találsz több véleményt is. Azt hiszem legtöbben azt mondjuk, hogy nem kényelmes, de aki elkötelezett Z rajongó azt nem érdekli. Vagy vesz rá plexit és komfortosítja az ülést, de akkor kap hideget meleget a fórumtársaktól.
Ha pedig zöld 25kw-os motor kell, akkor az apróban az első találatnál nem is kell tovább menned.
Ok. Ez csak egy vélemény volt és jótanács....meg kis tapasztalat, egy barátom Kawa-Aprilia szalonban dolgozik!
Én is mentem már a szóban forgó gépekkel...sőtt chopperem is volt...nyomatékot is ismerem kicsit (VTX1300)
Szekka!

Nekem MIVV GP-m van, olaszból jött, most szállítással 307 EUR
ebay

Igy szól:
youtube
hát nekem a vágyam valami citromsárga/fekete valami összevissza formájú :D
Fényezett pont olyan amilyen kell. Nem üt el egyáltalán. Nekem is Gyapi csinálta és nagyon patent lett
lehet kéne nekem egy fényezésre készen.
jársz Pestre? vagy hogy tudnám átvenni?
Úgy számoltam összeh mire minden meglesz 9be megáll full full
(átírás, fényezés telibe, matricázás, fokozatkijelző, hasidom, oldalidom üléspúp, első plexi, kipuff, gumizás, szóval minden. Kb árába jön ki de olyan lesz mindene amilyet én szeretnék
nocsak,látom megy az üzlet
Fényezésre előkészítve tudom adni,vagy fekete színben(+3000 ft)
Ugyanúgy működik.
és mennyit kell rákölteni kb?
ok és az mit takar festett vagy festésre előkészítve?
olyan mint az 1, es a 3.is olyan.hang inkabb 3.
gyapi!
engem is érdekelne egy ilyen púp.
a rögzítése ugyanugy van, mint a gyári ülésnek?
Nekem is összekötő és dob is Micron!
Vannak még itt fenn videók tehát ilyen?Micron1
Micron2
Micron3
Hát teljesen nem az de "alkalmi vétel" volt 700alatt
Szekka.Mennyibe vetted a mocit?ha publikus.
Hulye vagyok ma...Roli 750nel.nekem a csontktol van nem csak fent toldva,alul a blokk alul,csak csere ,es ugyan ugy nez ki mint a gyari.csak Micron
Nezd meg Zoliz750nel,neki van fent vidi is rola.ugyan az,es az allapota is hasonlo.
Gyári tartóból nem igazán lehet,inkább saválló anyagból reszelj.
Köszönöm!