Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Valakinek van valami infoja erről a rendszámtartóról? Milyen lehet? Vagy hogy fel lehet-e pattintani a kicsi Zéé-re? Állítólag univerzális. Nagyvason lenne.
Egyéb info:
# Univerzális rendszámtartóalumíniumból.
# állítható dőlésszög
# rendszámtábla világítás előkészítés
# irányjelző előkészítés
panyonak ilyen van kérdezd őt
Szia! én tudok újan milyen szinü?
Erről a kipuffról mi a véleményetek van valakinek a gépén esetleg ilyen?
Köszi.
Szia!

Hibaüzenet! Kds-el kikell olvasni! Ha segithetek keress meg!Adatlapomon elérsz!
lol, ehhez csak ennyit fűznék hozzá.
(Ez én lennék)
én is de eddig mindig csak akkor láttalak amikor kocsival voltam nem tudtam a z-vel villogni... pedig enyém is olyan szép fekete mint a tied
üléspúpot új Z-re ki tud ? Gyapi? Basi sikerült ez ügyben valami?
de szoktam arra menni, ma is ott jöttem haza :)
amugy igazatok van, had villogjon, hátha valakit az tántorít el. csak nem tudtam, hogy miért villog, de most már értem, tudom hogy nincs gond. Már csak ezzel a fokozatkijelzővel bajlódok, akárhol nézek, mindenhol van hozzá ilyen port, az enyém meg csak sima 3 vezeték
én meg szerintem téged szoktalak látni az m2-n vagy nem szoktál pest felé mászkálni?
a fehér Z nagyon szép a többi egy kicsit érdekes
ha nem a nappaliban van akkor nem baj az ha villog legalább látják hogy van valami védelem a motorban
köszi reggel próbálkozok akkor
Ha, jól emlékszem vhogy így: gyujtást leveszed és x másodpercen belül valamelyik műszerfali gombot nyomod pár másodpercig. Esetleg a kettőt egyszerre, nem tudom biztosan. Ha próbálgatod menni fog.
vagy csokival kössem be? :D
igen ezt néztem már, csak nekem nicns ilyen csatlakozóm a végén, csak 3 vezeték.

"eredeti" bivaly, és azt el tudod mondani, hogy hogyan?
Én most kötöttem be az enyémet de az PropTech-es. Csak a diagnosztikai csatira rádugtam és kész is.
Látom neked az újabb Z-d van ITT láthatod azt írják úgyanúgy csak összedugod és páá
A (immobiliser) villogást ki lehet kapcsolni, ha zavar.
akkor jó .
felvettelek.
nem zavar nyugi :D
ha van msn-ed vegyél fel, adatlapomon ki van írva
10 fok fölött motorozok úgyhogy mehetünk majd tőlem.
Csak egyelőre még fojtott a gépem nem tudom, hogy mennyire zavar ez téged.
Esetleg GPI fokozatkijelzőt kötött már be valaki?
értem, köszi. csak nem értem, hogy akkor minek villog, ha benne van a kulcs. de ennyi baj legyen
ha még nem raktad el a motort, gurulhatunk egyet, ha jó idő lesz valamikor