Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze de akkor te átmész az egész városon merre felé mész ki hűvösvölgybe, mert lehet egyszerűbb lenne oda vagy vissza úton találkoznunk!
Én a Hűvösvölgyi végén vagyok. Megfelel, ha hétfőn egyeztetünk?
Én is bent dogozom Budán, amúgy meg gödi vagyok... hol tudunk összefutni én az árpád fejedelem útján vagyok napközben a II. kerülteben
Hello!
Közben látom Te konkrétat írtál, úgyhogy Téged veszlek előre...
Elvileg Pesten dolgozok, de Vecsésen lakok már. Vagy otthon, vagy jövő hét elején el tudom hozni magammal kocsiban.
Hello!
Köszönöm!
Igen állítható!
rendőrbácsi? nembaj olyannak is kell lenni csk nem engem akarjon fotózni
annyit a srácról hogy a trafi másik oldalán szokott állni
nem ismersz olyat ez tavaly nyáron volt
Pesten belül merre vagy, mert valahol összefuthatnénk kell az emelő
Szia Zsolti
Már nagyon várom mint a kisgyereket a karácsonyt rohadjak meg
majd hogy milyen lett
nem szerencsére, az én gépem kintről van és fekete, de nem nagyon láttam Gödön z-t... úgyhogy lehet véglegesen eldobta
Volt egy gödi srác aki megnézte a gépem mikor úgy volt hogy eladom de vett egy narancssárgát amit hallottam hogy nemsokkal rá el is dobott azt gondoltam hogy lehet te vagy az
Szia! feladtam a csomagodat! Hétfön nálad!
még év elején vettem... még hó volt
nincs :D de lehetne :D
egy grande punto sportom van :)
mióta van meg ez a motorod?
Plazer
Véletlenül nincs neked egy bmw-d?
naaa engem érdekel!
Szia Tomlamb
Állítható a szélesége az emelőnek?
néztem a negy Z-ét nagyon tuti gép
Üdv Mindenkinek!
A napokban volt szó emelőkről, s most jut eszembe nekem is van egy elfekvőben, az alábbi típus, még a korábbi szürke festéssel:
Hátsó Emelő
5e pénzért megválnék tőle, ha valakit érdekel.
Hát nekem megvolt múlt héten a kalandom a mátrában.. Most hétvégén valamerre masfelé megyek
Hali!

Holnap téli álom előtti motorozás - Mátra, esetleg Bükk - valaki esetleg érez affinitást? 10 órás indulásra gondoltam, hogy ne fagyjunk meg teljesen.
Figyi amikor van a tidbe szabad hétvége az érdekelne - persze ha van még ilyen -
Illetve március első két hetében kéne egy hétre, akkor viszont ahogy írtad hogy tudsz hasonló áron többet is úgy érdekelne mivel lennék legalább 10-en

köszi!
Szia!

Hú de klassz helyen vagy ! Valami klassz HÜTTÉBEN dolgozol?
2 van,de a harmadik nemferne el a kocsi mellet,ezert kellene a Znek mennie.h beferjen az uj szerzemenyem
Az appartmannal kapcsolatban mondj egy pontos datumot,es hetvegen megyek fel Kaprunba utana jarok
Köszi.ha lesz idöm elmegyek.