Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dede.
Mivel Kaprunban van egy kis appartmanom ezert marad a Kitzsi ,es isten volt delelott .most meg megyek lassan melozni.
milyen a téli motorod?
snowboard nyammm, nekem is nagy szerelmem
Nekem holnap hozza a srác 9500/pár-ba egyeztünk.
Neeeee! Hova mész csúszni? Vmelyik gleccserre? Kitzsteinhorn, Dachstein, Obertauern?
pedig elküldtem

de akkor holnap lehet felrakom ide vagy kitalálok valamit
nemtudom ,de most olyan 0 van mar itt is,holnap megyek snowboardozni ,a motor meg megy a teli pihire,es jön a teli motor
Hát akkor szerintem az lenne a megoldás, hogy a villákat eladod és koplett másikat bele. Full állíthatót, radiálisat. Talán még egész olcsón meg is úszhatnád. Ez a házi alakítás a fékeknél nem életbiztosítás.
tegnap a nagy kaland után mikor jöttem haza nem lehetett több mint 0 fok fönt a mátrában... nem volt túl vicces
hát énsem akkor inkább futóműcsere
ezt az árat tőle kaptam
Hello.

Én itt rendeltem. Talán 7500 plussz posta volt, de nem esküdnék meg rá. 2 éve nem beszéltem velük, remélem még él a szám.

20/240-29-14
ezt én így biztos nem merném megtenni
uhhhh ma meloba meg motorral mentem,mert milyen jo ido volt,estere 7fok lett belole,es egy jobb 4-es kanyarban majdnem eldobtam a mocit a hideg gumik miatt
Ha igényes,jó, bukógombát akarsz akkor a GRB Gabi az embered!
www.bukogomba.uw.hu
Hali!
Rajta van még az ezredesen
hát igen a motor az élvezkedésre való nem egy racionális dolog
hali

megnéztem a mailokat de egyiken sem kaptam meg a képket
jövőhéten hétfőn hívom őket a pinkmotort és rendelek előre egy 14-est és ha már kedd reggel meg is jön akkor legurulok a haveromhoz állítólag vágja ezt a témát és kicseréljük neki egy Z 1000 van 07-es hát kíváncsi leszek rá már alig várom!
elöl 15
hátul 43 a gyári
igen értem,
Hát igen
Egyszerűbb lenne csizmákat cserélni,de csak új Abs-es csizmát lehet kapni(mert ot van az a fránya jeladó )és az horror áron van
Figu értesz ebből valamit?
Kawasaki Z750 (ZR750 J1,J2,J6F,L7F,L8F,L9F,LAF)
2004 to 2010

Front Sprocket:


JTF1538


Teeth:


15


Rear Sprocket:


JTR478


Teeth:


43


Alloy Rear Sprocket:


JTA478


Teeth:


43


Chain Pitch:


520


Length:


112




Front sprocket available in: 14, 15 teeth

Rear sprocket available in: 38, 42, 43, 45, 46 teeth

Alloy Rear sprocket available in: 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 teeth

Very important: Please note that the chain shown in this listing is for size reference only. For the correct chain type and grade, please refer to the vehicle's manufacturer manual.

Gear Ratio

Full Gear Ratio Chart (pdf)
Teeth 14 15
38 2.71 2.53
40 2.86 2.67
41 2.93 2.73
42 3.00 2
.80
43 3.07 2.87
44 3.14 2.93
45 3.21 3.00
46 3.29 3.07
47 3.36 3.
13
Figu
Gyárilag hány fog van az első lánckeréken?
az hogy ki menyit megy szinte mindegy ha vigyázol rá ez is elég sokáig,
ha kerekezel kevesebb ideig
öszintén mondom sose nézem se a fogyasztást, se a kilómétereket mi mennyit bír,
ha kell kicserélem és kész,
ha találsz olcsóbban vedd ott, én gyakran járok a pink felé és náluk szinte mindíg van raktáron, illetve többnyire korrekt áron