Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Figu
Az AGO MOTORS-nál 4900pénz JT szintén
ránézek hogy mik vannak hány kilómétert mentél a fogaskerekekkel?
után gyártott, nyílván nem bír annyit mint a gyári,
de nem is kerül annyiba
nekem i ez van, más motoromhoz is használtam már szerintem hidátlan,
de keress rá a neten és nézd végig a konkurenciát
alkatrészért voltam, fékbetétet vettem enduróba
Na Köszi szépen, és ez jó minőségű? De amúgy miért voltál náluk?
Hali
voltam JT lánckerék elöl -1= 5300ft, hátul +2=5080ft
és GLS futárral küldik ami 1300ft
rendelni telefonon vagy neten is lehet
lánc jó a régi
FIGU
köszi, megpróbálom ezt a bukogomba.uw.hu-t, aztán kiderül mennyire örülnek egy egyedi forma legyártásának.
SZIA FIGU
Voltál Tatabányán a pink motornál?
hello

érdekelne a dobod, írtam neked emailt
láttam azt a pazzazt szép az és elég jó áron van, szóval

az enyémmel modnom nekem macera volt mert meg kelet furnia többieknek nem de úgy én nem tudtam összerakni és az a baj h ebbe a kormánysúly se megy bele a legkissebb se amit lehet kapni abból leesztergáltam pár milit és akkor szépen bele megy
most vacilálok, egyik fórum tag ajánlott nekem egy pazzaz kormányt az is elág jó vagy ami még tetszik ami neked is van a lucas.. valamelyik a kettőből kell
oksa, szívesen

elvileg hétvégén haza megyek akkor csinálok rendes képet is róla
biztos csak nem néztem... innen meg csak a cégest tudom nézni minden más levelező oldal le van tiltva, de ha hazaérek megnézem mindenképp!

köszi!
el küldtem neked emailbe a képeket amik vannak kormányról, már jó pár napja
megkaptad a mailt?
eddig a legjobb ajánlatom 9900/szett és elég jól is náz ki, csak gondoltam megkérdezem hátha tudtok jobbat
Limepower!

Megvan még a pazzaz kormány meg a súly?
nem ez a neve de hirtelen én sem vágom :)

mindenesetre egy jó esztergályos megcsinájja ócsóért.. nekem is így van gombám
honnan rendelitek a gombákat? mert én is most keresek a gépre
Nagy fába vágtad a fejszéd. :) Lehet egyszerűbb lenne találni radiális csizmákat a villára. Lehet pár selejtet le kell gyártani hozzá, hogy jó legyen. Először kell a két gyári furat távolsága egymáshoz képest. Azután milyen szögben álljon a új nyereg a régi furatokhoz képest.
Legvégül, hogy az M10x1es menetek jó helyen legyenek és fékezésnél ne akarja elhúzni a tárcsákat oldalra.
Talán valami rozsdamentes vagy CrMo anyagból kellene. Vagy bármi erősből.
Hello.

A haverom a helyi háztartási boltba rendelt a bukógombájához műanyagot. Duramit? vagy valami hasonló neve volt, de nem értek hozzá hülyeséget nem akarok mondani. Az a másik kérdés, hogy a menetes fém szár közvetlenül a műanyagba megy e bele, vagy van e benne valami fém betét. Legyártani nem tűnik nehéznek Lehet nem lesz tizedre minden ugyanolyan, de alapjába véve a célnak megfelelőt nem nehéz elkészíteni.

Illetve ahonnan én rendeltem a gombám, ők két ropiért adnak csak egy fejet, igaz nem ilyen fajta, de ha látnák a képet, meg a méreteket akkor szerintem hamar tudnának ilyet is csinálni.
Passz...
Ki persze... akkor lehet valami gebasz van a céges nettel és amitt szar mert akármit írok be mindig azt dobja ki hogy érvénytelen email cím
Kijelolted melyik megyekrol kell informacio?
Valamit rosszul csinalsz:
En most regisztraltam kukac userrel a@a.hu cimre...
http://www.traffipax-info.com/...
abból hogy beírom a nevemet meg e-mail cím, rányomok hogy regisztráció először kiírja hogy kötelőző megadni a nevet... ok beírom mégegyszer utána meg kiírja hogy hibás email cím, kipróbáltam vagy 3 címmel mindegyikre ezt írja