Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kosz!
Látom Pesti vagy náluk lehet venni!:GP elem
Nincs mit!
Hat mostanaban nem :D
De azert koszonom!
Szia!
Nekünk van Győrben 248,-ft/db ha erre jársz!
Sziasztok!
Érdekelne hogy milyen árban és hogy milyen hűtő idomokat lehetne felrakni a kis zére
Az igen én meg vettem egy gopro kamerát
Nekem most bütyköli az md80 as kamerát állandó feszültséggel a motorról(aksi kiiktat,stb.)
Rendeltem Gézától köridőmérőt nagyon korrekt a srác ahogy mondtad
Próbáld meg villamossági boltban
Kicsit off: autoriasztoba keresek a27-es meretu elemet. Ugy tunik hianycikk lett a dolog, mert nem talalok most mar a kb 10. benzinkuton...
Ja igen Basi mester nekem is megjött a cucc még tegnap! Köszi! Üléspúpnak új Z-hez silkerült esetleg utánanézni?
500 euro egy hétre egy apartman? az nagyon jó, érdekelne ez a március
Zééé árulja már egy ideje, itt a fórumon is kínálta már párszor de itt egy link amin megtalálod az elérhetőségeit.
szezonban 650eu ert szoktam adni,amibe takaritas es adi is benne van.Ismiknek persze lenyegesen olcsoban HA URES.olyan 450-500körul tudok szerezni egy hetre.itt ezek az arak mennek.
milyen a Ho a gletcseren?
Juliusban terdgatyaban nyomtuk 25cm hoban a felso szinten ,marciusban kivalo
Igen ez lenne a legjobb megoldás,de! ABS-es villákat nem lehet kapni csak újjat!
Miért?
A Brembo is gyárt KTM hez ilyen adaptert!
Sziasztok.A segítségeteket szeretném kérni.Kawasaki Z750 z1000 üléstakaró púp kellene nekem.Hogy honnan tudnék szerezni?
Szia Basi.
Megjöttek az idomok, köszönöm.
a majdnem tele amúgy mit jelent mert a mi társaságunk szokott járni hétvégékre is meg egész hétre is és jelenleg még nincs semmi ifx ahova megyünk úgyhogy minden lehetőség érdekel
érdekel! árakat is tudsz mondani? márciusban jó még, mert franciáknál még simán király itt milyen? másik is érdekel ha jó áron van
de egesz telen ki van adva mindig.4siman es kenyelmesen,de 6is volt mar többször.58negyzetmeter.
a tel mar majdnem h tele van,marc 2.heteig.
nyaron senki nem volt.
Viszont ha erdekel valakit itt appartman tudok szerezni.
az fasza... nekem egy quad kéne télire
nem adod ki az apartmant? hány ember fér amúgy be?
yz426f 03.....