Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit befolyásolnak ezek a beavatkozások
Marha zöldfülű vagyok ezekhez! Bocsi
Egy fogszámmal kisebb elöre ,hátra 2-vel nagyobb. Ez már durva
mi az a -1 +2 ?
ahogy Zsolti mondja: sportszűrő + áttétel módosítás, és jelentős változás jó irányban
Én a -1 +2 módosítást javaslom, nekem az volt, és nagyon ütős...
Akkor sport szürö + eggyel kisebb elsö lánckerék
Szia van rajta Raptor sportdob akkor további lépések?
Szia!

Lánc áttétel + sportszürö és már elég szépen halad a gyárihoz képest ha van rá keret kipdob + pc de az már felelsleges!.Ha bármiben segithetek adatlapomon elérsz!
Sziasztok!
Volna egy pár kérdésem tuninggal kapcsolatosan: power commander, másik fogaskerék mit érdemes tenni és van-e értelme ilyenekkel foglalkozni? Xenon milyen árban lehet hozzá kapni és hol? Ja Z 750-hez 2006-os évjárat
tegnap mikor mentem haza volt kb. 18-20 fok jól bemelegítettem a gumikat azért még nagyon jókat lehet dönteni... most reggel már csak óvatosan ilyenkor tényleg hideg de délután a napsütésben még lehet menni szépen
a kanyarokhoz már hideg az aszfalt. meg most nyerték vissza a vasat a kezemből, olyan az alkarom, mint a popeyé, a kézfejem meg macitappancs.
ha jól emléxem az teljesen betekerve 14 kattanás, nekem onnan vissza -4. nekem így pont jó....de gondolom embere válogatja.
Vagyunk igy meg nehanyan :D
én még ma is motorral megyek melózni, lehet még csapatni
úúú te már megkaptad...Basi mindjárt hívlak
Hali. Nagyon puha a telóm! Keményiteni kellenne tudnátok segiteni merre állitsam! Ha látni valamit a képen.
Basi megjöttek a cumók! Köszönöm szépen. Holnap felfúrom meg minden utána viszem festetni.
Gyapi igazad volt!
Most, hogy kicsit hidegebb van sokkal jobban megy a motor, vadállat
29.én én is kivonattam.
kívánom, hogy legyen szerencséd! egy Z-től nagyon nehéz megválni, mert hű társ és szinte bármely területen és stílusra használható.
húúú dejó neked... énis fél óra múlva megyek haz melóból.... motorral jöttem
köszönöm az infókat mindenkinek sziasztokmegyek és gurulok egyett ha már ilyen szép idő van és előtte átnézem a csavarokat széles utat
A rezonancia erősödése után én is a blokktartó csavarokat húztam után (meg voltak lazulva, visszahúzás után minden a régi...)

Z.
hmm akkor ilyet szereznem kell olcsóbb mint a csavarok most rendeltem 2 db-ot darabja 650ft :D
Persze. Pl csavarbolt vagy Berner Hilti Würth stb
jah juteszembe az oldalsztendert én is elhagytam nem is lett meg vettem másikat....

ezt meg úgy vettem észre hogy egyszer csak leáll a moci... megállok hogy mivan próbálom letámasztani....na akkor már értettem mia a gond, visszamentem de nem lett meg
hmm ezt a lábtartót én tettem fel mert én úgy vettem hogy kicsit sérült volt és a lábtartó le volt törve

lehet ilyen rögzítő cuccot kapni valahol mert akkor átnyálazom vele az össze csavart amit megmozgattam?