Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha szettet cserélek, én is változtatok a gyári áttételen! várom már a hatást...a dob + szűrő már üzemel.
lánc csere nem kell hozzá?
Ahogy kilött arra
Az elsö 5-6ezer a hátsó 5-8e fogszámtól függöen a pc az méréssel kb 80000ft . Környzetvédelmi tiltás ebben a modellben nincs!
jaja, eleinte nagyon szokatlan volt, hogy többet forgott és kapta az elejét... de aztán megszerettem mikor pályán kipróbáltam és a kigyorsításokon simán tartottam a tempót azokkal akik előtte lenyomtak...
mire volt pislogás
Gondolom volt pislogás!
Részlegesen kitöltöttem!
fent meg lécci töltsd ki az adatlapod
fenn van még? azt hittem letörlődött már
NEM AKAROM ELADNI!
de ha hirdeted a motort minek akarsz költeni rá ilyesmit
fogaskerék módosítása,
meg PCIII is érdekelne hogy mennyibe kerül
Hallottam még ilyen körny.védelmi tiltás kiiktatásról is az mi?
Ha módosítod az áttételt akkor jobban fog gyorsulni és kevesebb lesz a végsebessége úgy ahogyan azt írták. Tehát ugyanannál a sebességnél pl 130km/h nekem 6ezret pörög a motor ha modósítod akkor többet fog forogni és többet is fogyaszt
A TL1000remen is egyel kisebb van elöl 2vel nagyobb hátul. Megy mint a barom de iszik is ami belefér Ez olcsóbb megoldás mint a powercommader én is áttételezés javasolok inkább.
igen fasza volt pályán kigyorsításoknál jött ki igazán
Melyik?
Mennyibe kerülne ez a beavatkozás?
Azt kell eldöntened mi a fontos a végsebesség vagy a gyorsulás.Engem nem érdekel pl hogy 300 vagy 280 mert nekem fontosabb hogy 250 ig üssön de nagyon
mivel orvosolható ez a sebesség csökkenés esetleg PCIII?
Csak a végsebességed lesz kevesebb kb 20km/h val.
Óra szerint 247km/h mutatott sokkal rosszab lenne ettől?
Ha autópályán mész akkor én nem röviditeném az átételt akkor jó az ahogy van . Én pl a Mecsekben randalirozom ahol sok a kanyar stb ott ütös .
Gyorsabb voltal...
Ettol csokken a sebesseg nem? Miert is jo ez nekem?
Azt fogom, hogy nyomatekosabb lesz, de amugy is helyenkent tul eros a motor szerintem.
Engem is erdekel miert ajanljatok ezt. (Hozzateszem en nem vagyok palyamotoros /pontosabban nem versenypalya, hanem autopalya :D/)
Ugy fog húzni mintha ezres lenne csak a végsebesség lesz rövidebb mert hamarabb kiforog. 200km/h-ig ütni fog