Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyit eszik?
Nekem az a bajom az áttételvariálással, hogy ahhoz először el kell koptatni/használni, ráadásul már így is sokat eszik a gép. De ezt már meséltem: Fz6-a van haveromnak, fél literrel kevesebbet eszik úgy, hogy elől 1 foggal kevesebb, hátul 3-mal több van neki. Mindenhol elmegy mellettem. Ráadásul a végsebesség se lett kisebb (előtte enyém volt az Fz6), sőt... A Z750 is 5-ben futja a végsebességét. 6-ban már nem gyorsul. De ha ti tapasztalatból tudjátok, hogy lassabb lesz, elhiszem.
k&n szűrő, martin kidörrentő
vmennyi javulás sztem nagyfordulaton van, mert kisebb fordulaton dolgozott a gyári dobban a kipuff szelep (gondolom a nyomaték elosztás javára) viszont ez a sportdob miatt kikötésre kerül.
igazából nekem a hangra volt szükségem.
Ok! Akkor majd legközelebb
milyen dob és szűrő van a mocin Nightclubber
és milyen változást észleltél?
júli elején voltam...csak akkor elfelejtettem mondani.
Hali!

Csavart én is hagytam már el, az egyik kis hűtőt takaró oldalidom alsó csavarját. Mondjuk a service manual-ban benne is van, hogy mindent ellenőrizni kell intervallumonként...
Adatlapra tegyetek fel képet a motorokról!
A Loreal-nál dolgozol?
Hozzá kellene állitani a benzin levegöt. Látom nem vagy messze tölem ha aktuális keress meg
pc nélkül nem is lehet semmit mérni...ugye?
az enyém a szűrő és dob üzembehelyezése óta kissé kormoz, sokat kaphat?
Csak a sajátomat ! Adatlapomon megtudsz mindent rólam
köszi
Zsolti te amúgy szerelő vagy?
Nem károsodik semmi
de a motornak nem lenne szükséges
csak azért gondolom mert már nem a gyári alkatrészek lesznek benne. Károsítja ezzel az élettartamot?
Felesleges fokozni . Elégedett leszel az eredménnyel!
Ha cserélek fogaskerekeket és sport légszűrőt és van rajtasportdob akkor ezek cseréje után nem érdemes bemérni vagy vmit utánállítani?
K&N tudok 16-ért újat!
Most 17700ft minden van raktáron!
sport légszűrő?
Gyári minőségben tudom adni 24980ft
normál minőségű lánc azt mennyiért lehet kapni?
Úgy illik Mindig párban! kerekek+lánc
na akkor ráérek!
gratula az ezredeshez!
de ha a fogaskerekekt cserélek akkor nem kell láncot is?
én 36 ezernél cseréltem a láncot pedig pályán is voltam vele...
lassan már várom, mikor nyúlik, mert a 21et elkerülte az óra...bár no víli és no börnót.