Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali Jani! Ebben az évben nem is pályáztunk együtt Gratulálok a tizeshez Már nagyon váltanék én is. Próbálgattam R1-t és 1000 gixert, hát a gixer nagyon bejönne. Hűséges szeretnék maradni a Kawasakihoz, de tizest még nem próbáltam, ha összefutunk, remélem, megkapom egy próbakörre
Hidd el piszok jó blokkja van az Fz6-nak. Talán minden másban picivel jobb a Z, de 3 évvel újabb is.
Szerinted a Kawasaki miért nem butított le egy 600-as blokkot?
Nekem egy Hondás tette fel a kérdést. Próbálta megmagyarázni, hogy így kényelmes előnye van a köbcenti miatt.
"kis variálással a 600-as sport gépek,
vagy az 1000-es nékedek is szorulnak" -- anno emlékszem azt írták az újságírók az első Z750-ről, hogy a 600-as sportmotorokat megfogja. Jó duma volt...
De mivel nem pályázom próbálom jegelni magam, tuningolni nem akarok nekiállni, de új motorra se akarok most áldozni.
Nincs az az út amin kiforog gyárival 6.ba mi újság
Az számít valamit hogy nekem 2006-os van még a tiéd előtti széria? Az áttételezés miatt kérdezem
Óra szerint több, a valóságban kevesebb, de úgy sem tudsz sokáig 6-ban csutkán menni, ha csak nem valami földönkívüli izomzattal rendelkezel. Én végig próbálgattam hátulra +1, +2 de a +3 a nyerő, így elég rövid távolság alatt leforog 6-ban tiltásig. Nem úgy, mint a gyárival, azzal nem is lehet, vagy ha igen nem győzöd kivárni.
végsebesség változott valamennyit ezzel GA?
Igen, de kezelhető, minden a csuklódon múlik. Nekem van benne sportszűrő + lambdaszonda kiiktató és így már lehet meglepetéseket okozni vele pályán és szerpentinen egyaránt.
Ga nagyon emeli az elejét ezzel az áttétellel?
Szia! -1 és +3, ja és hátulra alumínium lánckerék. A gyári méretű lánc elég, nem kell hosszabb!
FIGU Milyen áttételed van elöl és hátul? sportlégszűrőd van?
Tesóm felesége Maybellin termékmenedzsere "volt", elment szülni, most lesz 5 hónapos a pici. Ismered? De iwiw-en nincs Bence ismerőse...
A hűtőtakaró és a hasidom is Gyapi munkáját dicséri! Iszonyat merev és nekem elhihetitek, hogy sokmindent kibír....
Szép estét Mindenkinek!
Ez az elöző hozzászólásomból lemaradt!
Zoltan.illes,Panyó!
Láttam a motorotokon a hasidomot!
Honnan sikerült beszereznetek?
Egy olyat eltudnék képzelni még a Z-n!
Szia Panyo!

Köszi a kérdést, már teljesen jól vagyok, említésre méltó fájdalom nincs, orvosilag gyógyult vagyok, de még sokat kell gyúrni, mert erő az még nincs.
A gép sem állt még össze, mostanság nincs időm foglalkozni vele és még az alkatrészek egy része is úton van....

Mi újság Veletek? Autó meggyógyult?
Hali skacok!
jó dolog az áttételt cserélni ,
kicsit durcásabb lesz a paripa
FZ6-ost széria korában is szarrá alázza a kis Z
kis variálással a 600-as sport gépek,
vagy az 1000-es nékedek is szorulnak
nah honda vti... azzal mindig jaszkarizni kell....
Cső!
Hogy vagy?rendbejöttél már?
frankó, már nagyon várom! és köszi még egyszer
Változott,de nem szoktam egykerekezni (nem szeretném eldobni a vasat),de tény,hogy jobb lett a kigyorsítás és könnyeben jön kerékre
Múltkor a pirosnál mellénk állt(2 személyel voltam)egy Honda vvti vagy mi a szösz,gondoltam ,ha csikorgó kerekekkell indúl akkor rásatrtolok,de be is jött a Hondás elindúlt én is és 2. ban 10000/fordulatnál elkezdett magától jönni az eleje felfelé
Meg is lepődtünk a csajszival
Zsolti!

PC-hangolással is foglalkozol? Nagyságrendileg mennyi lenne?
Jövőre lenne aktuális...
MIVV GP-m és K&N szűrőm van, ezekhez kellene hozzáállítani a PCIII-t.
Sőt egy lánccsere is lehetne (új első fogaskerekem és láncom van, hátsó lánckerék az viszont kellene...)

Megyek-megvárom-hozom megoldható?

Z.
Ma postáztam!
miez a kék spuri?
remélem enyém is megjön hamar és akkor én is teszek fel hasonló képet
PANYI?