Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia

marni kell vagy esztergálni
Átment a száma?
Ment.
Hi!
Dobj egy emailt!
Sziasztok! "zoltan.illes" nevu uriemberhez nem tud valaki valami elerhetoseget? (motoroolaj miatt keresem.)
Sziasztok!
Nincs valakinek CNC-s ismerőse olcsón,közel
Áve!

Emelgetésről csak annyit, hogy tegnap este mentem a hungária krt-n és egyik lámpás indulásnál nekem is sikerült véletlen megemelni ez elejét. Meg is lepődtem egy kicsit, de azért tetszett a dolog. Igaz, hogy a benzin tyúkom nem díjazta annyira a dolgot, de kimagyaráztam, hogy nem direkt csináltam. Haza felé már volt direkt is ilyen :-) de nem akarom kínozni a vasat. Már több mint 3 hónapja megvan a gép és napról napra jobban összeszokok vele és azt érzem, hogy eddigi legjobb gépem a kis z :-D csak a tyúkom nem szereti azt a kis hátsó ülést :-(
Valaki tudna szerezni egy -1-es áttételt előre?
2006-os évjáratúhoz mennyiért és mikorra?
szekka
nagyon be vok erre pörögve én is és november elején meg is csináljuk ezt a előre -1 es verziót már alig várom hogy milyen lesz tőle
Na annyit beszéltek már róla hogy rákaptam én is a fogaskeréktémára. Előre dobok én eggyel kisebbet aztán majd eldől hogy kell e hátra nagyobb
honnan szereztel -2 elore?
Szeva.
Igen a lenyeg a tuning utanon volt.gyari beallitasokkal mar sokkal izgalmasbb lenne,persze h több a nyomatekunk nem volt kerdes.Attol fuggetlenul nekem is -1plussz 1 van ,pont ezert h ilyen 600as hornettek,fazerek ne is keruljenek közel hozzam
napsugaras szép jó reggelt mindenkinek

és képzeld el, hogy nekem -2 van elöl
Schtomi,szoktál járni Harmanec(Sturec)-re?Idén voltam 5-6szor, imádom.R6-os barátommal nem birunk egymással,a két motorral szinte egyformákat megyünk.A srác ügyes nem kezdö 45.000-t tekert bele jó 2szezon alatt és keni neki ami kifér belöle.Párszor megbeszéltük már én hosszabb féktávot veszek kanyar elött a szarabb fékek miatt,kanyarban azonosak vagyunk(itt a Zé érdekesebb mert régen húzom a lábtartót még az R6 le sem ér)kanyarból kifelé a Zé jobban megindul(pedig nekem csak -1 van elöl)amit én 3ból nyomatékból gyorsitok neki 2böl kell csutkázni.Mondja is mindig mennyire hiányzik neki az a nyomaték kigyorsitáskor.
hali komám, mit iszol .......
hali!
mitől lenne nulla az esély , kissé pesszimista hozzáállás,
lámpától lámpáig szerinted annyit számít 30-40Le különbség,
hogy esélytelen lenne, 1 turót
nézz meg 1-2 drag versenyt ,
csúnya beégéseket láttam, amikor a tuti nyerő /papíron/ el kurta, vagy csak szar volt a reakció ideje, és szivacs lett a vége
FIGU
Tudnám, mit vitatkoztok ezen. Az Fz6 kisebb teljesítményű, kisebb nyomatékú, ráadásul a maximumot mindenben magasabb fordulaton adja le. Pörgetni kell, különben nem megy. De nem mindegy? Mi Kawával járunk, szarunk a zongora gyár vackára. DE FIGU tényleg maga alá gyűri őket. Főleg most a tuning után.
Nem mondta senki h azt nem kellene forgatni,en azt mondom,h a gyari fogaskerekekkel meg kell hajtani a Zet nagyon h epphogy elöl legyel,masik dolog h a modositasok meg feltetlen fontosak,es mki ugy alakitgatja a motorjat ahogyan Ö hasznalni szeretne
Na szia FIGU Jó éjszakát lépek mert végeztem a melóval
mindenkinek jó éccakát

naon dúrva de csak magasabb tartományban jön elő az emelgetés?
és merre laksz?
a sport szűrő nem túl látványos, de jobban veszi a fordulatot
dobbal, szűrővel irgalmatlan gyorsan leforog
nekem most, 1 2 3-ban sőt ha agresszív vagyok 4-ben is elemeli az elejét egy komoly gyorsításnál
FIGU

köszi szépen a jótanácsokat légszűrő csere változtat valamin?
egyébként merre laksz?
szerintem elöl cserélj, próbáld ki , a legegyszerűbb és legolcsóbb tuning,
ha ilyen kis csibész vagy, úgy is kicseréled hátul is , akkor viszont arra vigyázz nehogy rászoruljon a fejedre a bukó mert kurvára fogsz vigyorogni és csak 8000ft,
nem 80000 mint 1 power commander
Figu
Á nem indulok el úgy
De az egykerekezési próbálgatás az úgy néz ki hogy egyesben 6-6500 fordulatnál gáz vissza egy kicsit és rá egyből a gázt így megszokta emelni de nem vészesen, másdikban szintén 6-7000 fordulatnál de viszont kuplunggal így sem érek el valami sokat könnyebbn menne ez ha elöl -1 lenne plusz egy K&N légszűrő lenne?