Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is hagytam már el csavart+ egyszer az egész oldalsztendert is sikerült az M0-án Ajánlom a jó minőségű csavarrögzítőket amit a kis japók lehet, hogy kispóroltak
Ha gyári szerelés akkor 99% nem. Ha sérült volt vagy cseréltek valamit és elfelejtik becsavarrögzitözni akkor 99% igen!
ez a story úgy volt hogy ahogy mész budán a lajos utcában van egy buszsáv amit végre legálisan is használhatunk..aztán egyszercsak megszűnik van kb. 50 méter járda utána egy buszmegálló ahol vissza tudsz sorolni a kocsik közé.. és itt mindig marha nagy dugó van... hát mentünk többen a buszsávban, elérünk a végéhez, gyalogos sehol négyen öten fel a járdára aztán buszmegállóban vissza.. kb. 20 másodperc és sziréna hang mögülem... belenézek a tükörbe 2 motoro rendőr... megállok (persze csak engem szedtek ki) azzal kezdték, hogy kiemelt szabálysértést követtem el gyalogosok veszélyesztetése (még egyszer mondom tök üres volt a járda) ezért nincs mérelgelési joguk 100000 ft bírság feljelentés 3 hónap jogsi elvétel stb...na ezután kezdték el átnézni a motort... (még jó hogy EÜ csomagot nem kértek mert nincs nálam) mindenben volt E jelzés legalábbis jó volt nekik amit láttak... aztán elkztünk beszélgetni, mondtam hogy jó lenne ha nem szivatnának meg ennyire ... mondták hogy hivatalosan nem tehetnek semmi ok akkor nem hivatalosan jójó de akkor mit írjanak rá, mondom legyen záróvonal átlépés, azt mondták ok és írtak egy 5000ft-os helyszíni bírságot, úgyhogy rendesek voltak a srácok

azóta egyszer kétszer össze futottam velük a dugóban mindig félreálltak és intettek nekem hogy menjek nyugodtan nem fognak piszkálni, persze azóta a járdán nem jártam
Jah, köszi Idén már nem hiszem, hogy bárhová is megyek, mert szeptember végén kivonattam ideiglenesen a forgalomból. Nem tudom mekkora esélyem van eladni most így a szezon végén, de várok türelemmel. Barátkozom a gondolattal, hogy meg kell válnom tőle, de kurv@ nehéz. Azért ez volt az első motorom, és amiért vettem 2007-ben, azt a célt elértem vele. Volt egy igazán jó motorom az életemben és kimotoroztam magamat. Ha a Jóisten is úgy akarja, akkor még lesz másik, de ha nem, akkor ennyi volt Azért ezt a fórumot továbbra is látogatni fogom
Szia!
Nekem z750s-nel a blokk elott a merevitot tarto ket csavar egyiket sikerult elhagynom, es a masik csavar meglazulasa utan valt igazan erzekelhetove a csavarok hianya...
Azert kivancsi lennek mitol lazult meg, esett ki. Ezen az alapon kieshetne alolam a motor is :D
bazz ez a csavar elhagyás gyakori gond? mert én idén már 3 csavart elhagytam...2 ebből az volt ami a gyári dobon tartotta az a kis lemezt... lezárózott a 2 csavar és elveszett a lemezzel együtt...

múltkor meg a bal oldali lábtartó konzol felső csavarja veszett el... ezt meg úgy vettem észre hogy kapcsolnék felfelé, nem megy.. mondom mivan? lenézek mozog az egész lábtartó.. hmm mondom fasza meg álltam csavar sehol...
egyre jobban tetszik ez a moci
Nézd meg nem hagytad-e el az egyik blokk tartó csavarodat talán?
Van egy 06-os Z-750em 24500km van benne és 6-7ezres fordulat között igen furcsa rezonancia lépett elő de eddig is volt ez a jelenség csak jóval gyengébben segítségeteket várom hogy mi lehet ez előre is köszi mindenkinek! Széles utat
Sziasztok
Ejj Ottó...sajnálom. azért 1x még ugorjunk fel a pancsira.
Persze az is lehet elég, ha nem a járdán közlekedek
Hát nekem jó esetben is csak a blokkon található esetleg, mert a leömlő sem a gyári...
dobon nekem sincs E csak az összekötő csövön de azon viszont közvetlen a dob előtt és szép nagy azt mutogattam neki hogy "Nézze csak meg ott van, a vak is látja"
Lehet, hogy itt az ideje egy nagy 'E' betűt valahova karcolnom a Muzzy-ra , vagy inkább megoldom 'készpénzzel'...
Na ja! Kint ha nem 'Ninja' akkor az már nem is motor
amcsi kawa oldalon van fent egy kis ízelítő a z1000sx-ről, bár náluk ninja 1000-nek hívják

ninja 1000
Hat nekem szerintem eleg regi z750s-em van... Oda sem fer el sokminden. (defektspray, eu csomag, sisakhalo)
engem fel akartak jelenteni és 100 ropira megbüntetni... aztán rendesek voltak és 5 ezer helyszíni bírság lett a vége
Engem amikor megállítottak azt nézték van e nálam kézpénz
jóaz! engem múltkor megállított a rendőr elsőre nézték a rendszámtáblatartó hogy nem felhajtható-e, aztán kipuban van-e E jelzés, aztán gumim utcai slick azt is megnézték van e rajta E... de minden rendben volt ebbe nem tudtak belekötni.... csak abba hogy a járdán mentem
hmm nekem nincs ott semmi, de lehet be kéne tenni egy két motyót
jólesz ami van:

dppcom1( kukac)hu.loreal.com
bence.plazer( kukac)gmail.com
plazer( kukac)rubicom.hu

jöhet bármelyik címre
Nekem is rozsdamentes (Gyapi féle)