Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végül is én is ezen filóztam, hogy ráér addig...
Köszi a választ!
Hát lehet a párod kapásból mondta, hogy lejárt a műszakid. Ilyenkor nem tudom mi van. Ha ráér tavasszal a műszaki, akkor jobban jársz. Járj utána.
Hello. Elvileg én is így tudtam. Párom bement tegnap az önkorményzathoz és kifejezetten a 6 hónapos ideiglenesre kérdezett rá a motorja kapcsán. Ott mondták neki ezt...
A helyzetet az cifrázza igazából, hogy már lejárt a forgalmija, s gondoltam megcsináltatom még most az ősszel s aztán a 6 hónap...
Max. 6 hónap után automatikusan visszakerül forgalomba. Az lehet, hogy ha 6 hónapnál hosszabb időre akarja valaki kivonatni, akkor kell új műszaki. De ki akarja?
MD 80 minikamera csere bere valamire
ez engem is érdekelne mert én is ki akarom most vonatni
Szia Figu! Felzárkózok lassan én is.
Hello!
Köszi még egyszer mindenkinek! De most már térjünk vissza az off-topic-ról, mert kezdek zavarba jönni...

Fel is vetnék egy kérdést azokhoz, akik télre kivonják a forgalomból ideiglenesen a motorjukat, az önkorményzati ügyintéző szerint a 6 hónap után kötelező újra vizsgáztatni a motort. Ez valóban így van? Nem csak szüneteltve van a forgalmi is?
Szevasz Tomi!
szép volt gratulálok
FIGU
Gratulálok!
A jénait ezennel ünnepélyesen neked ajándékozom!
Néha tessék helyzetjelentést adni
láttátok a w800-ast?
második mocinak tök jó lenne:
link

bár lehet inkább z1000xs kéne
Küldtem egy ajánlatot!
Hmm nem is lenne rossz, lehet nőne a gyerekvállalási kedv
Akkor nem volt sok gurulás, de a gyerek a legfontosabb!
Hello!
Látom terjed futótűzként a hír.
Még ne örüljünk a medve bőrére, csak februárban lesz ok az igazi 'ünneplésre', addig is megosztanék egy képet, ami jelenleg aktuálisabb...
Gratula a gyerkőchöz! Sok türelmet hozzá!

Az enyém már egy éves! Idei motorozás kb. 150 összkilóméterrel letudva...
Úh, az nekem sok. Esetleg ha csere is érdekel motoros ruházatra, akkor szólj!
Gratulálok én is!
Helló!
25 pénz
Hello! Köszönöm!
Köszi!
Gratula Tomi!
Köszönöm! Úgy lesz!
800mm a szélessége,22mm az átmérő a merevítő tetszés szerint levehető,nekem a Z-én van fent sokkal jobban kezelhető vele.
hát nem csak a kis Z 2/3-ada