Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az én rendszámtartómat a plazma vágja majd ki, remélem már nem soká és hamarabb elrohad a motor mint a tartó, mivel rozsdamentes lesz
A régi Z-nak a hátsó ülés alatt akkora a tárolója, hogy egy fél disznó is belefér. De még az enyémnek is befér az első ülése alá egy hosszú lánc+tárcsafékzár+két izzó+elsősegélycsomag.
http://symbolicanphoto.atw.hu/

ezen belül motorsport és ott vannak, hamar el mentél ezért van rólad kevés kép
a szeptember 23-i? hol, hol?
fenn vannak a képek kakucsról ha érdekel van rólad pár kép
hello
múltkor nem volt időm lefényképezni, elnézést is kérek érte és kb 3 hét múlva leszek motor közelbe egy két képem van de konkrét a kormányról nincs ha ezek a képek jók akkor el küldöm neked emailbe!
köszi. Csak ez kicsit drága nekem... olcsóbban is meg tudom oldani. DE azért köszi
Én most tárcsafék zárat,riasztót,kormány zárat egyszerre használom
hát ha látnám hogy valaki felöki valakinek/az én motoromat... adnék neki
én most nem használok semmit a moci védelmére.. csak egy üvegfal előtt parkolok vele ahol a recepciós ül pár méterre pont szembe remélem így nem piszkálja senki.. amúgy én is tárcsafékzárban gondolkodom mert egyrészt itt nincs mihez hozzázárni, másrészt kicsi könnyű szállítani, olcsó és szerintem elég nehéz eltávolítani míg mondjuk egy komolyabb láncot is el lehet szerintem vágni... mondjuk ha ha az első kereket megemelik vagy tesznek alá valamit ami gurul akkor simán el lehet vinni de tökéletes védelem nincs
Itt a dontes a nagyobb problema sajnos...
Egyik kollega mz-jet loktek fel, es hagytak ugy. Persze lehet, hogy valami "jopofa" izombarom volt, es nem auto...
hát jah ő kocsival leszarja, neked meg összakaristolja az egész moci oldalát
Én csak egy féktárcsa lakatot használok , lehet nem olyan jó mint egy ABUS lánc, de ha el akarják vinni úgyis elviszik.
Mondjuk annak sem orulnek ha az egyszeru mezei bp-i paraszt parkolas kozben taszitana egyet a motoron, aztan mint ki jol vegezte dolgat elhuzna...
Szia!

Most 44900ft
jut eszembe a lucas superbike kormányról tudsz feltenni fotót?
ez a dőlésérzékelés elég jónak tűnik, talán ez a leghasznosabb része mert nem lapján fogja a paraszt feltenni még a trélerre sem
ez nekem is bejönn de olyan sokat nem írnak róla h pl ezek vannak e benne: dőlésérzékelés, ütésérékelés stb

ez se rossz http://riasztos.hu/termmutat.p...
nemtudom hogy jó e de nekem is tetszik
én gödi vagyok de kijárok Gödöllőre az egyetemre, szóval akár összefuthatunk

gumiban mindenki másra esküszik, szerintem lényeg, hogy puha legyen, nekem most michelin power 1 van fent ez kib@ jó szerintem!

ha kell gumi lehet tudok segíteni, oldalamon megtalálod a számomat hívj fel és megdumáljuk!
nekem kis tartóm van, mégpedig rizoma, van rajta ledes szintén rizoma rendszámtáblavilágítás, meg persze ledes index van rajta

itt megtalálod
Erdekelne a velemenyetek:
http://bembomotor.hu/module/li...
"Motorkerékpár
riasztó (kétirányú)
25400 Ft
SPY LM 207. Motorriasztó, kétirányú, pageres, 5000m hatótávolság, távindítás, távleállítás - FSK frekvenciamoduláció, 5000 méteres hatótávolságú távirányítóval. - Motorkeresés funkcióval. - Távirányítású motorindítással és motorleállítással. - Többszínű kijelző, a pager kijelzi, ha riasztás történik. - Hanggal és vibrálással is riaszt a távirányító. - Időkijelzéssel és ébresztő funkcióval."
Szia!
A bembomotornal van egy ketiranyu riaszto 25 penzert. Ha piszkaljak a gepedet, akkor a tavkapcsolo is jelez. En egy ilyet szeretnek + valami normalis lancot. A gond ennek az utobbinak a szallitasaval van...
Köszönöm! (Mindenkinek mert jött több is )
Hali!
szerintem is ABUS a tuti
tökéletes megoldás amúgy sincs
villany oszlop + ABUS
FIGU