Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

3 motor? múltkor még csak 2 volt a z meg az yzf. szaporodnak?
nyaralóra nem mondtál még semmit, erről még muszály tárgyalnunk mert menni akarok boardozni
igen, mostmár csak nagyon nagy mázlival veszik meg, inkább majd tavasszal
igen ez is egy komoly gép
átalakítás nélkül nem ajánlott mert a sima csövek amik benzinhez vannak kitalálva nem bírják hosszú távon az etanolt, illetve egy olyan gond lehet még hogy minden lerakódást a motorban felold és ugye ez okozhat valahol dugulást
de nem lehetetlen átállítani a mocit, bár ilyen tapasztalapokat még senkitől nem hallottam
tényleg gyönyörű

nekem is álommotor.. EZZEL együtt
Nem tudom merjem-e megkerdezni...
Bioetanolt 95-el keverve /esetleg felesben/ szabad-e a joszagba onteni?

(Par hete volt egy olyan kalandom, hogy veletlenul fullra toltam bioetanollal a tankot, es csak ugy tunt fel a dolog, hogy sokkal kissebb osszeget kellett volna fizetnem /ket tankolas kozott a kuton lecsereltek az adott csovon kifolyo naftat, en meg rutinbol, mivel surun tankolok ott meg se neztem mit tolok bebe zoood-zoood a cimke alapon.../ Ami a lenyeg leszivtuk a tankbol a cuccot, es tankoltam rendes 95-t bele....)
Még jó h a szédelgésért fizetnek
Ez az állandó szédelgés!
Ezt ne hagyd ki :
Szeva.
Altenmarkban 70km .re Salzburgtol,de Kaprunban is vagyok sokat .igen masikat szeretnek venni.most is lenne ajanlatom,de 3motor nem fer el a garazsban.a Znek kellene mennie,de senkinek nem kell most.
Szeva!Fogsz venni másik gépet?
Láttam az adatlapodon hogy Salzburgban melózol,tavaj télen voltam ott párszor.Én Bad-Mitterndorf-ban dolgoztam.Nem voltam messze Salzburghoz.Most készülök Linzbe.Ha lesz másik géped, jövőre gurulhatnánk egy párszor.Linz-Salzburg csak 137km.
Holnap dolgozok valahol a határba szédelgek majd a Claas-al
Senki sem vesz motort ilyenkor.az enyemre is csak kint volt most par erdeklödö.Otthonrol senki...
pedig szerintem arban is nagyon ok.
Köszi.
Akkor kell nekem a +2hatra .
Nekem szerintem fogyasztasban igy nem vettem eszre h több lenne,talan fel literrel
Janika holnap megyek felétek
Én hívtalak,de majd visszahívsz dumával letetted
Gyapi ez rád is vonatkozik!
Nem is hívok senkit
Póker is lessz,de nem is szólok már
Mi lenne, ha felhívnálak, Te meg engem Akkor legalább elmondhatnánk, hogy 1x már hívtak

Faszomat. Azt hittem, hogy legalább vki megcsörget, hogy mizujsi... de semmi Oké, nincs tavasz, hogy most szednénk elő, de azért mégis...
értem köszi
durván 0,5-1 literrel lett több olyan 7 körül mozgott
és a fogyasztásod a modositásokkal mennyire nőtt meg?
simán gázra kapta 1-2be kerékre, pedig még 90 kg is vagyok
Ez az, jol ertettem!
Szerintem ez a jegjobb ar
Meglátjuk.
Mondjuk annak örülnék legjobban, ha 1.8 körül találnék majd egy 2008-as zx10-et esetleg ZX6-ot, már az új idomosat. Az vmi baszott szép és nagyon kényelmes (nekem).
Múltkor volt fent egy 1.790-ért. kb 2 napig
Az jó, mert én kb 1 hónapja hirdetem, és még engem sem hívott senkise
azzal még csak addig jutottam hogy járt a motor én meg ültem rajta de még nem lehetett próbára vinni