Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Átküldtem a manualt!
Jó nézegetést!
Z.
Dobj egy mailt és átküldöm...
Köszönöm uram
Használtam a keresőt csak az régi linkek már nem működnek. Azért érdeklődtem hátha vki elküldené mélbe... De nekifutok mégegyszer ...
Vagy két éved belinkeltük egyet. Próbáld meg visszalapozni. Már én sem tudom honnan volt.
8 körül kormány+vég
Köszönöm a segítséget. Ha fenlesz gyapi fórumon megkérdezem tőle.
Az a homasita az hol van vagy mi az?
Letölthető anyagokat hol találok 2004es z750hez? pl service manula ilyesmik érdekelnének.
Köszi!
Üdv! Jól néz ki! Mit kérnél érte?
Hali!
Gyapit keresd redszámtartó ügyben!
Világítást a homasitában kapsz asszem 1000 pénzért.
Milyen gumit vegyek rá? Ami tényleg jó. Most dunlop d207es van rajta de ez nem jó.Gödöllö környékéröl van itt valaki?
Helló!
Z 1000 (07-től)teleszkóp csizmát mennyiért tudsz szerezni Abs-est?
Hali mindenki!
Akinek újabb z750-e van és kicsi rendszámtartó van rajta annál hogy van megoldva a rendszámvilágítás? ha egyáltalán van. És hogy honnan tudnák venni olyan rendszámtartót? Itthon nem akarok gányolni rá...
hát nemtudom, jól néz ki de elég szélesnek tűnik, meg a súly annyira nem tetszik....egyet még alszom rá
csere nem biztos hogy kell nézesd meg hogy meddig bírja, csak ha szar akkor cseréld
6000km van most benne. Csak fékezésnél koppan ha kicsit ha nagyot fékezek. Ezek meddig vannak fagyálózva? Érdemes lecserélni mert nincs fütött garázsom.
Szavasztok!

Tudom, hogy nemídevágó téma, de írtam a Lopott motorok topikba de választ nemkaptam.
Azt szeretném kérdezni, hogy lopás elleni védelemre ki mit használ? Az ABUS láncokat nézegettem, de kiváncsi lennék a ti megoldásaitokra is.
Így néz ki!
* műszaki vizsga
na utánakérdeztem az okmányirodás ismerősnél, hogy hogyan zajlik a dolog:

az ideiglenes kivonatás 2800 ft-ba kerül, 1 nap és 6 hónap között lehet az időtartam, ezt te döntöd el, amikor lejár a a hatálya a moci automatikusan vissszakerül és már lehet is gurulni

a műszaki viszának ehhez semmi köze, az okmányirodának amúgy sincs túl sok köze, hogy van e műszakid vagy nincs...
meg most úgyis már szar idő van úgysem lehet nagyon menni
Hú bakker ez szívás, de egy dolog vigasztaljon motor lehet másik, de a gyereked mindennél fontosabb!
Sajnos bejött az, amit úgy gondoltam, megúszok: el kell adnom a motort Döntenem kell, hogy a gyereket nevelem fel, vagy motorozok. Tegnap kiszámoltam, hogy idén, ebben az évben az összes költségem(hitel, kfb, casco, benzin, stb..) havi szinten kb. 88000 Ft volt. Ennyi volt... Talán kis idő múlva, ha magamhoz térek anyagilag, akkor újra belevágok, de az még a jövő zenéje.
Én is gratulálnék

én tavaly kivonattam pont 6 hónapra és nem kelet műszakiztatni, ez tuti egy baromság