Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy két vidim MP4 formátumban és kb 1 videó 3-400MB
feltudom tenni ide és az sok időbe telik?
mindenképp!
de csak 25-én leszek netközelben de addig lesz öt napom szabadság és amíg engedi az idő és persze a pénztárcám addig megyek amennyit csak tudok, remélem nagyon jó véleményeket fogok majd megosztani nektek
na kiváncsi leszek az eredmányre remelem lesz beszámoló
én is úgy vettem hogy kicsit csúszott a jobb oldalán, de rendbetettem, már csak az egyik deklin meg a fejidomon van egy horzsolás, majd a tél meggyógyítja
helló skacok!
Jááj hérfőn kapom meg a lánckereket előre -1 est
Már alig várom hogy kicseréljük és kipróbálhassam
Néztem már én is nekem úgy tűnik mintha a jobb oldali villája nem lenne egyenes a kormány is elhajlott de az a legkevesebb jó sor rá a regadó de tény hogy ha helyreteszed mindenét még akkor is olcsóbban kijöhet mint amik a neten fenn vannak Én azért vettem külsőleg leharcoltat, mert rendbeteszem én és még így is kevesebbe megáll mint a "tip top" állapotúak
robit milyet?

Janika nyomán, ez nekem még tiszta hogy mit jelent, mert veled ellentétben én zöldfülű vagyok a fórumban, nem ismerek még mindenkit.
hát jah ott kilóg pár gaz
de 06'-os szerintem elég jó árból kijönne
Igen mindenképp. Igazából, először valami robogó, majd aztán Janika nyomán valamilyen speed motor.
De első a robogó!
nameg egy hátsó felni javítás
nembaj az, ahogy látom nincs rajta csak egy kis horzsolás azt elég egyszerű rendbe tenni...

utána meg kell rá vagy magyar rendszám, vagy csak E rendzsám és akkor nincs semmivel gond, se biztosítás semmi
Ervenyes kulfoldi okmanyokkal...
Jobboldala sérült
gyönyörű gép
ha valakit érdekel, szóljon ránk:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z1000-422013
0
van amúgy érdeklődő, hívnak?


lesz helyette valami?
Üdv a "klubban" Sajnálom...
Sziasztok!
Nagyon nehezemre esett, de végül megléptem az első lépést feltettem én is a motoromat a hirdetések közé...
MyZ1000ForSale
Mint egyik 'ős' tag a fórumon, akik itt ismernek tudják, hogy lassan 6 éve nálam van és vigyáztam rá. Ha valakit érdekel vagy tud valaki érdeklődőt ne habozzon...
még ma beszélek haverrel ők gyártanak minden féle cuccokat amit csőhajtó géppel készítenek, csinálnak orvosi berendeséknek állványt stb.. megkérdezem hogy mennyiből tudnánk egy emelőt kihzoni aztán ha jó az ár max. sokszorosítjuk ha kell még valakinek
Találtam olcsóbban is 58 € ahogy Plazer irta!
65 euro postával együtt!
Első -hátsó!
melyik előzőben?
58 euroért kapsz németből szettet tehát első+ hátsó emelő (posta is benne van)

kelomotornál 9490 de az csak egy hátsó emelő
En ugy ertettem, hogy az elozo arban benne van az elso is meg a hatso is ......vagy nem?
Ezzel mindig ugy voltam: lemostam , es az tuti, hogy legkesobb masnap esett az eso, vagy valami dzsuva....
(autoval is)