Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én 3 ezerért vettem a Lidlben, három éve és kitűnően működik.
Tudom h a bonus nem megy felfelé így,de nekem 9450 a negyedévesem!
És ha jól tudom majd 30 éves korom után ugrik lejjebb a "kockázati tényező" vagy mi a fene
27 vok ugyhogy még ezt próbálom meg,majd lehet pár év és hagyom én is
Köszi szépen!
Köszi az infót
Mennyibe fáj egy csepptöltő?
Van robogóra is... link
Írtam neki, szakadjon meg...
Itt a következő : Lementek a suono árak olaszban... :)
Írd vissza,ha nincs fotó nincs pénz!
Így nem tudohatod,hogy a birtokában van a terméknek dumával!
A kártya komoly kételkedést keltett bennem is!
Én pedig választ...
A csalással fenyegetős mailemre annyi válasz jött, hogy "you firsti pay, in regolamento tu devi pagare non devo inviare nessuna foto" nekem ez annyit tesz, hogy először fizess, kötelezve vagy rá, nincs fotóm róla.
Nem csak a 10 év számít szerintem, hanem az is, hogy Szabolcsban van az állandó lakcímem. Ha Pesten lenne, akkor kb dupláját fizetném. Vagy még többet. :(
Mindegyik ABS-es fém csöves!
Az elsőkeréknél a 2 féknyereg összekötő csőnél látni,mert ott kissebre hagyták a gumiborítást.
Neked akartam ajándékba adni!
Van plexi,de legalább nem fázom és nem kell hazamenni kabátért,és cicanadrágért,mint eggyesek
15000/év? AO ennyit számít hogy 10 évvel idősebb vagy... bazzz
szuper lesz ... át fogom iratni 25kw-osra a gépet...
na most megnéztem union 24-et én is... lehet hogy az a baj hogy én biztosítás szempontjából szar helyen lakom, de nekem így is 8000ft-ra jön ki/ negyedév A0-ba, B1-ben pedig 7200 ami persze még így is olcsóbb mint a mostani 9800....
amúgy most hogy is van akkor lehet biztosítót váltani amikor lájárt az 1 éved a biztosítónál? tiszta hülyeség honnan tudjam mikor jár le
Nekem 11.340 az éves kötelezöm B6-ban K&H.
Jövöre viszont tuti fölmegy.2011-töl kilowatt alapján kategorizálnak(nem cm2) a kis Z a LEGNAGYOBB kategoriába esik,a 70kw(NEVETSÉGES) fölöttibe.
Én szintén az union24-nél vagyok. A0-ba 15.000,- Ft/év, B1-ben 12.623,- Ft/év a díjam. Mivel egy összegben banki átutalással kifizettem, ezért is kaptam kedvezményt. Így 11.623,- Ft-ra jött ki az éves kötelezőm. Nem hiszem, hogy olyan sokat nyernék így a forgalomból való kivonatással. .
Igen, ez mind igaz, viszont ha neadj isten összetörsz vkit a motoroddal, akkor nem egy kategóriát fogsz visszaugrani, hanem az okozott kár mértékének megfelelően akár többet is. Na azt nézd meg, hogy ott mennyit fizetnél.
Én egyébként az union24-nél 6500-öt fizetek A0-ba negyedévente.
akkor gondolom A0 meg B1 között is hasonló óriási különbség van
répa az a király vagy krumpli esetleg lehet méretpontosan faragni egy cukorrépából
Én most beszéltem a biztosítómmal pont ezügyben.
A 2010-es B4 és B5 között éves szinten 1000 Ft különbség van
Ha összeszámolom, hogy a teljesítményadón visszajön 12e + 8e a biztosítás asszem megkockáztatom ezt az évenként ca. 1000 forint buktát inkább
az sem rossz. Majd kukázok valahol akkorát, vagy farigcsálok bele valamiből. Tényleg! Van a kertben répa, majd abból csinálok
nemtudom, de a zacskó belselyében ugyan ugy le tud csapódni a pára, ebben meg nem.. amúgy előző mocimnál ezt a kérdést egy parafadugóval oldottam meg
1790 Ft? És mennyivel jobb, mint egy műanyag 'acskó? Az csak 10 Ft.
mármint negyedévente
nekem A0-ban 9800 a kötelezőm havonta...