Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még most nézem a kártyát...
Ez robogóhoz lett véve?
A tietek gondolom nem ilyen, vagy tévedek?
Jó reggelt!
A paypaltól milyen módon tudom visszaszerezni a pénzem, ha 1 - nem érkezik csomag, 2 - féltéglát kapok?
Veled mik voltak a konkrét esetek?
hirtelen nem tudtam volna, max lopatni a brazil gépsorral
Erre felénk minden sarkon kapsz egyet
Szerintem Paypallal nyugodtan megveheted. Én mindent úgy veszek és nekem se volt soha probléma belőle. Le is kopogtam.
Minek neked női bicikli?
Mondjuk neked plexi is van a motoron, ugye?
Én ebay-es vásárlás kapcsán már 2 alkalommal visszaszereztem a pénzem a paypal segítségével. Korábban még előfordult, hogy sima egyszerű banki tranzakció keretein belül intéztem az átutalást, most már csak a paypal jöhet szóba.
A visszajelzésekre tényleg érdemes odafigyelni! Mondjuk egyszer nálam is rezgett a léc amikor 2 feedback-es szlovén sráctól vettem az Arai sisakomat. Először azon izgultam, hogy egyáltalán ideér-e, utána meg azon, hogy ne tégla legyen a dobozban, hanem egy új bukó. Mindeközben persze elmorzsoltam pár rózsafüzért.
Most akkor mindegyik ABS-es fém, vagy csak amelyiket azzal rendelték. Hazamegyek és szétvágom!
Van rajta valami jelölés...?
Mondjuk ha már ott az a nagy vezérlőtömb az ülés alatt, akkor legyen fém a fékcső is!
Mindig irigykedek, hogy másnak befér a tárcája az ülés alá. Nekem meg nem.
Igen én is olvastam, csak így még nehezebb irányváltásra bírni a motort (giroszkóp effektus), ezt eddig is sok kritika érte a tesztekben. Persze ennek biztos több összetevője van.
Valamelyik cikkben írták, hogy a tavaly leköszönt 1000-estől örököl sok mindent. Akkor még nehezebb is lehet a motor?
Mindez nem is lenne baj, ha erősebb lenne a 600 köbösöknél.
Eddig választani kellett: szebb motort veszel, vagy jobbat. Na majd az R megmutatja. Csak legyen benne több paci.
Nem gond csak kérdezni akartam,hogy nem tudsz e eladó női mtb biciklit felétek?
Akkor még nem volt paypal!(asszem)
3.Igaz!
Fém fékcső van rajta műanyag boritással+gumicső!
Átmeneti cső nem létezik!
Az X-bike--osokról meg annyi a véleményem,hogy...............
Amikor még nem tudtam,hogy fém fékcső van a motoromon kértem tőlük ajánlatot a fém fékcsőre előre a telefonban elsőre nem tudta megmondani,hogy mennyibe kerül,mert nem volt Abs es verzió a katalógusban(vajon miért )
De hadovált,hogy mivel Abs es drágák a fittingek mert speckó kell rá!És Kb:200.000-ft ot mondott!
Erre én köszönöm annyiért nem kell fém.
Haverom mondta,hogy ő a YamahaWorld-ben vett méterre csövet és fittingeket
Elmentem hát hozzájuk felmérésre,az eladó srác nem problémázott pikk-pakk lemérte kiszámolta a fittingeket(a legdrágább spéci fitting 500-ft)
Kérdezte ki rakja össze?Erre én,Énnnn !
De megyőzött,hogy az Abs egységet nem könnyű lelégteleníteni,de ha odaviszem egy nap alatt megcsinálják cakk pakk !25.000-ft ért!
Hétfő reggel odavittem,de a srác félóra után telefonált,hogy baj van!Mondom mi?Hát az,hogy fém fékcsővel szerelt a motorom ,de ha gondolom kicserélik
Szóval korrektek voltak!Lehet máshol kicserélték volna vagy levágják a takaró gumicsövet róla azt kész!
Te paypallal fizettél amúgy? Az ilyen esetekre nem értem miért nincs valami kiszűrési módszer...
Arra is gondoltam már, hogy tanúk előtt bontom majd fel a dobozt (ha kapnék egyáltalán) és azzal lehetne menni a paypalhoz, hogy vazze, üresen jött...
Lehet jobb tényleg továbbállni ettől az üzlettől...
nézni kell másikat hidd el lesz még jó üzlet
Jó dolog ez a paypal, de valahogyan növelhetnék a biztonságot...
Én is ettől félek, hogy megy a pénz és aztán nem lesz elérhető sehol sem.
A cimbó aki licitál meg mondta is, hogy ha netán küldene egy csomagot, akkor felbontás után ha nincs benne a cumó akkor elég esélytelenül mennék majd a pénzem után...
Jaaajj, csak ne lennék ennyire szerelmes ebbe a dobba... :)
Hi All!
Nagyon gyanús!Én nem mennék bele
Olaszal én már megjártam!Kb 2 éve! Feljelentés (a rendőr megkérdezte mi az a Ebay és minek fizettem ki előre az árút,gondoltam ennek lőttek,ha a rendőr sincs tisztába a dolgokkal,hogyan működik)stb..... azóta semmi csak 1 levél a rendőrkapitányságról,hogy átadták az Olaszoknak az ügyet E-milek,Ip cím,stb...
Nem volt egy 50.000-es tétel,de akkor is bosszantó,hogy átvágnak.Gondoltam elkapják és mást nem ver át.
Igen de az új R-en vastagabbak lettek a tárcsák.
jahh, 100% - vett vagy 5db 8-10€-s lomot az utóbbi két hétben...
Soha nem volt még ilyen nagy értékű biznisze.
Most meg két nap alatt 3. A dob, egy Iphone ~350€ és egy Ipad ~ 300€.
Gyanúúús
Semmi gáz.
Egyáltalán nem problémázott azon hogy ide kellene eljuttatni.
Az egész szombaton kezdődött, akkor akadtam rá elsőnek., 99-ről indúlt...
Beállítottunk egy 150€ max licithatárt, 151-el vitte el valaki, gyanítom hogy neki van egy másik felhasználói neve és azzal próbálta feljebb tornázni az árat... ami nem sikerült.
Aztán másnap látom, hogy megint fel van téve ugyanaz...
írtam neki, hogy vagy telefonon, vagy msn, skype vagy valahogy beszéljünk, erre azt mondja hogy csak emil jó neki.
Írtam neki a kismillió kérdésem, de elég szűkszavú volt. Képet is csak a papírjáról volt hajlandó küldeni (az "E" - kártyáról).
Megegyeztünk 200€-ban úgy hogy én küldök érte futárt.
5 szavas emilnél nem kaptam hoszabb választ tőle semmire. Aztán amikor mondtam neki, hogy ennyi kommunikációval nem fogok belemenni akkor kinyögi, hogy I don't understand... 5 mondatot egyben nem ért, de a lényeget meg tudtuk beszélni.
Cimbóval lebeszéltem hogy licitáljon helyettem (nameg persze neki is írtam) mert nincs paypal számlám.
Szóval a cimbi be is állította a 200€licithatárt ma du és erre megnyertük 140,9 €-ért amihez hozzátett egy 50€ internacionale shipping price-t.
És azt írta a cimbinek, hogy postázni szeretné...

Nem tudom, kicsit magamalatt vágom a fát feeling...
Bocs Panyo, de visszadugtam töltőre a telot, aztán megint nem vettem észre, h hívtál...
meg miért ne lenne tiszta 100%os mutatóval van... igaz nem sok üzlettel áll de akkor is 100% a mutató...
bocs, h belevau de ez csak olaszba szállít
Nem tiszta a srác, az tuti. ő lenne az
Fotót nem tett fel, mert még nem volt kibontva a doboz, eladta a mociját és rajtamaradt a dob.
Az tény, hogy nem a legjobb a Z fékje a kategóriában. A Yamaha és Honda modelleken (pl. FZ1, CB 600) sokkal finomabban adagolható, és jobban is fog. Nem vagyok egy nagy kanyarvadász, de egy párszor már kevésnek és túl keménynek éreztem az elsőt. Most színter betéteket akarok belerakni, azzal talán jobb lesz.
Az ABS-vel eddig nem volt gondom. Sőt. Esőben kifejezetten hatásosnak tartom.