Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kipuhoz meg lehet kapni fasza dugót shoxban 1790 csak most nincs fent kép a webshopban hozzá, de kb. ilyen
Ezt komolyan nem értem. Mégis, mennyit jelent az havonta, hogy A0 helyett B10? Nekem a 1/4 éves kötelező 7500 pénz és A0 vagyok. B10-nél mennyi lenne? 1500 Ft negyedévre? Mert ha nem, akkor nagy értelme nincs a bónusznak, amikor havonta meg lehet spórolni a kivonatással kb 8-12e ft-ot.
nemtudom, én is most vacilálok hogy a bonus kell inkább amivel nemtudom mennyivel lesz olcsóbb vagy ahogy számoltam ha kivonatom -30k huf...
én kb. addig szoktam járatni amíg be nem áll a normál alapjárat meg felveszem a bukót, kinyitom a kaput stb.. kb 2 perc után az elején finoman megyek vele aztán ha már bemelegedett a víz meg valamennyire a gumik akkor már góóóó
csepptöltő az hasznos dolog de ha nincs, mint pl. egyenlőre nekem sincs akkor én ki szoktam venni jó melegbe teszem pl. szekrénybe egy dobozba és általában egyszer vagy kétszer a télen feltöltöm tavasszal semmi baja nem szokott lenni... de én is tervezem egy csepptöltő vásárlását az az igazi
Ha mar jon a rossz ido nekem is lennenek kerdeseim. Ha hidegben van a motor mi az altalatok elfogadottab eljaras a motor bemelegitesere:
Inditas utan rovid helyben jaratas szivatoval, aztan kis fordulaton nehany km.
- Hosszu helyben bemelegites szivatoval majd normal tempoban go...
Én már ki sem vonatom, mert akkor nem lépkedek felfelé a bonusban.
" húzzál" ...
1. Felesleges
2. Legyen tele, mert nem párásodik belül
3. Én folyamatosan rajta hagyom a csepptöltőt
4. Emeld meg elöl-hátul, vagy ha nem tudod, akkor kartonpapíron legyen a gumi. A kipufogóra húzzák egy nylon zacskót.
Oszt jónapot
Sziasztok!

Mint tapasztalt "rókáktól" kérdeznék tőletek!Mivel csak 6 hónapja van nagymotorom nincs tapasztalatom a "holtszezonra".
"Télire" kivonatom forgalomból a vasat.Kb 5 hónap.(Mivel a negyedéves kötelezőm 9450 ill teljesítmény adó 2000/hó kis pénzt is spórolok )

Namármost a kérdések:
1.Leengedjem az olajat belőle?
2.Tank tele legyen v üresen?
3.Elég ha rátöltök az aksira 2 hetente?
4.Egyébb ötlet?
meg ami még érdekes, hogy azt pl sehol nem írja hogy sima suono vagy titan.. mert a képen amit mintának berakott a nem sima suono van hanem a titán
Közben megtaláltam a választ...
Hali!
Visszaolvasgattam a MIVV projektedet
Én is több mindent intéztem olaszoktól, semmilyen negatív tapasztalat nem volt.
Az tény, hogy ők sem vágják túlzottan az angolt, az nem feltétlen meglepő...
A kártya a képről már annál inkább. Olyan tranzakcióba soha nem mentem bele, ami nem teljesen azt takarja, amiről az aukció szól...
Nem kaptál képet a tényleges dobról?
Sziasztok!

Nekem is MIVV-em van (GP és olaszból jött), a hozzá való kártyán pedig egyértelműen szerepel a motorom évjárattal, tipussal.....
(És persze a kártya is a dobozban volt..../ami, ha jól gondolom a kérdéses darabnál még mindig "bontatlan"/.

Z.
hááát nemhiszem hogy az R megtartaná a mostani modell árát... mert az azt jelentené, hogy a jelenleg futó "sima" verziónak le kéne faragni az árából az meg elég esélytelen szerintem
Az lenne jó, ha az R lenne az alapmodell, vagyis nem menne feljebb az ára. Viszont ha drágább lesz, akkor jobbnak is kell lennie mint a konkurencia.
Küldtem mailt.
Az utóbbi 3 napom szinte csak erről szólt... már tele van a hócipőm ezzel az üggyel.
a másik oldalon signo meg logo meg ilyesmi van, kb olyan mint a papíron a képeden. én a papírt meg a kártyát is magamnál tartom csak a db killert nem
reméljük a legjobbakat, de egyenlőre elég érdekesnek tűnik a dolog
Írtam neki, hogy küldjön egy k... fotót a dobról és a Z750-es kártyáról is vagy ha nem akkor szólok a supportnak, hogy fogtam egy csalót...
biztos hogy nem lesz a R verzió rosszabb mint a sima... különben mi értelme lenne
szia!

ez a kártya azért érdekes mert souno dob ha jól látom nincsen robogókra... nézegetem az oldalt de nexus, beverly stb...más fajta dobokat hoz suono nincs csak rendes nagymotorokra
Akkor viszont régen rossz, mert Z750-re hírdeti...
A másik oldalán semmi nincs?
hűha, a típus és a homologizációs szám is más . A motorok meg BMW, Honda, Kawasaki, Suzuki, Moto Guzzi az enyémen. Ettől még lehet Suono meg a kártya is eredeti, de már nem tökéletesen legális, Te meg azt akarnád. Habár a kipuffban benne van az "E" karc. Nem tudom mit számít az, hogy maga a dob nem Z750re van hanem 125-800cc robira, de az összekötő, akkor tuti nem kóser.