Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Modellt állt a jószág
na majd számolj be milyen lett az átalakítás után.. én most zx10-esén gondolkodom, csak előbb még van más amit meg kell csinálni a gépen
Hajrá!
Na gyerekek, ma megjött a ZX636-os hátsó rugós tagom.Hétvégén lehet neki is látok kicserélni
áá mostmár látom az adatlapodot is ezekszerinte ügyvéd vagy igen nálatok nem nagyon toleráják a farmert meg a motoros cuccokat
vidéki lagzi, inni nem fogok, és csak tárgyalásra készülök, kötetlen dolog... :)
az kemény lesz szombati lagzi után reggel melózni menni..
egyik jó barátomnak vasárnap született meg a lánya.. hát mondanom sem kell, hogy este tejfakasztó volt....utána a hétfő az egy igen kemény és émelygős nap volt
Hát nekem muszáj néha öltönyt húzni. Most hétvégén meg szombat lagzi, vasárnap meg meló :( Nyáron mentem én mindenhova, de most már nehezen tudok elszakadni
* az akartam írni hogy nem hat meg
nekem is elvileg csinosba kellene jönni, de nem hat meg meg hétvégére tervezünk egy pár órás mocizást... össze kéne gyűlni innen fóumból is és együtt menni még egy Eger/Lilafüred karikát
Jó neked. Még én sem raktam el teljesen, de nem hinném, hogy tudok gurulni vele, annyi a meló, mire hazaérek már hideg van. Mikr jövök melóba akkor meg vagy öltönyös nap van, vagy hideg, vagy korán.... Majd jövőre belehúzok...
én még tegnap is küldtem neki és remélem még a héten fogom párszom, elrakásról egynlőre szó sem lehet
Csőváz! Garázsba volt letakarva. Úgy bejött a meló, hogy Limeparty után csak pár órát gurultam. Amúgy mi a helyzet a többiekkel? Látom mindenki elrakáson gondolkozik...
Jááájj, ebben a korban már fázós az ember
Azt mondjad inkább, hogy ha tényleg veszek egy zx10-es hátsó rugót, akkor kicseréled/kicseréljük-e?
Sziasztok!
Valakinek elado Bagster taskaja a tankborhoz elado?
na azért sokkal drágább nekem, még csak 24 vagyok és pest mellett lakom kb. 15km-re
Lustaság fél egészség.
Amúgy 35 vagyok és hivatalosan Szabolcsban vagyok állandó lakcímre bejelentkezve. Amúgy Pesten élek. Ahogy már írtam is Pesten kb duplája lenne a biztosítás.
Anyyira nem vonz, hogy 4-5 fokban télen csapassak egyet, vagy kora tavasszal. Nekem azért éri meg kivonatni, mert a casco rohadt drága és számít, hogy havonta csak 1500 Ft-ot fizetek és nem 8 ezret. Azért ez a Bonus-malus elég érdekes dolog: Mindig volt autóm, mióta levizsgáztam. Szépen évek alatt B10 lettem, ugye évente ugrik 1-et. Amikor céges autóm lett, eladtam a sajátomat és közölték, hogy ha nincs a nevemen autó, akkor (nem is tudom már) 1,5 év után visszaugrok A0-ra. Azért ez fasza, nem? Úgyhogy leszarom, ha nem ugrok felfelé a bonus skálán.
na... rákerestem találtam egy ilyet 3500
csepptöltő 3500ft
hmm az elég jó ár volt mert most én is nézegettem itt ott és 10-12 körül láttam
már megint érdekes, hogy azt írja "MODELLO SUONO INOX " közben meg a titánról van bent a kép
Mennyi bajotok van a téllel motort kivonatni bűn!Télen is lehet motorozni!Én is az Unionnál vagyok és 5000 ft körül van a biztosítás.Nekem nem ér annyit, mert ha meg jó idő van és menni akarok akkor meg csak ez a fene hogy nem mehetek!
Oksi,de mennyi idős vagy és hol laksz?
Lusta vok az adatlapod megnézni
Oksi "beruházok"
köszi
bizony 30 k az néha jól tud jönni! Mondjuk egy első gumi jövő szezonnyitóra