Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

főleg ez a dupla full carbon souno
óóó ez jó jó már nagyon fázik a motorom hasa
Zsolti megjött a láncszett !Köszi !
váóóóó :D Nagyon kíváncsi vagyok rá... meg úgy mindenre
Hétfőtől kezdem postázni! Ma elkészült az első db! Jó is lett! A hétvégén még készül 1 vagy 2 db! Aztán a jövő héten szépen sorban!
Hali!
Valaki tudna infot mondani nekem a basi féle hasidomról?
Na ne mar a Zebol turagepet akarnak csinalni
Ezek palyat tevesztettek, de nagyon
Ne fájdítsd a szívem...
ja és új 07-es Z-ről van szó
na most találtam én is egy alaktrészes srácot két hátsó rugóstagja is az egyik zx636r, a másik zx6r melyiket vegyem szerintetek?
ez a képet most találtam, elég fasza
hát igen z1000 is van 2003-óta, kis Z meg 2004 óta még szerintem még mind a két első generációs gépnek is simán elmegy mai kinézetűnek a desingja, sőt némelyik új el sem éri a szintjét
És az sem mellékes,hogy tíz év múlva is ütni fog olyan a dizájn
hát igen mondjuk egy fz6 vagy mostmár fz8 meg gsr stb. közül elég egyszerű felismerni egy Z-t
ne is mondd ha megengedhetném lehet nekem is nagyobb lenne a garázs mint a ház... állna bent jópár motor meg azért autó is
Nekem is nehéz dönteni mert annyi fajta tetszik. Legszivesebben 7 motort tartanék a hét minden napjára mást mást!
Szia! Egyediségben a kawa mindig is élen járt én is ezt szeretem benne
na megnéztem a tesztet, meg a képeket.. háááát nem rossz kis gép, állítható plexi stb... z1000 vagy ez, nehéz lenne dönteni
Az új design-ban szerintem az új 1000-es gesztenyebarna és 'kígyóbőr' ülés kombinációja mindent visz
Igaz jelentős a szakítás a klasszikus lime-tól , de pont az ilyenfajta változások miatt örülök a mai napig is, hogy 2004-ben nem az FZ6n-re voksoltam...
Én is azt mondom végre! Dizájnban szerintem rendben van nagyon a müszaki tartlamat illetöleg pedig nincs kétségem afelöl hogy alázni fog!
Plusz egy összehasonlító cikk a 750R és 750 között:750 vs. 750R
Illetve rengeteg kép alul...
Szerintem nem rossz elképzelés
Kicsit bővebben: Z1000SX
Igen! Lesz egy jó kis túra mocija a kawának
erre a célra ott a zx 10, persze gondolom ez a kép alapján egy kényelmesebb gép lenne mint a ninja
ez meg micsoda? z1000 idomos változata?