Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgy még az jutott közben eszembe, hogy milyen módon van ez a hasidom rögzítve? kell majd még kis fém füleket vagy valamiket gyártani hozzá?
meg az oldalamon megtalálod a telszámomat az is jó ha megcsörgetsz és megdumáljuk
akkor én este felrakom a skype-ot :)
este leszek skypeon... nekem jó!
viszont az új formájú fejidom az faszán néz ki
MSN vagy telón/skype tartsunk egy konferenciabeszélgetést
az nagyon jó ár már előre is köszi ;)
Olyan mindegy a teljesítmény. Nem hiszem, hogy valaha is volt a pályán szükséged jobb gyorsulásra és nagyobb végsebességre. Árat meg felesleges hasonlítani, mert a régi Z akkori új ára az inflációval felszorozva, azonos lesz a maival.
jólvan, tényleg feljavították a gépet, de súlyban és lóerőben még mindíg az enyém a nyerő árról nem is beszélek...lehet tényleg durva lesz
Ok a honap vegen, elejen jelentkezem.
(a_szomszed es zoltan.illes a nyertesek :D)
Már nem tudom hogy ki, de valaki mondta hogy van neki egy hasidomja a régi Z-re és ő nem használja. Csak már nem tudom hogy ki volt az
,
rémlett hogy beszéltünk már róla,
felfogatás miatt ,
FIGU
THX
A sárvédő az jó az Ezredesre is. És hasznos is, de nagyon. nekem is van.
A tiédre nem jó. Már próbáltuk a haver régi z-jére.
Hali skacok!
jó lehet ez a hasidom régi Z-re is
felfogatási pontok hol vannak
FIGU
Nekem is kellene egy sárvédő, ha az ezresre is ugyanaz a méret! Szerintem ugyanaz.
Jöhet nekem is 4 lityi! Eláll az
érdekes
Hali!
Ha valamiben tudok segíteni a hasidomnál szóljatok! Valamint mivel tartozunk amiért megkaptuk. Kérlek jelezzétek! MSN-en vagy hogy beszéljük meg a részleteket hogy ne sokkoljuk a fórumot?
Az jó. Lehet, hogy kérek egy sárvédőt is de az még nem biztos.
A hasidom felfogatása, hogy van megoldva?
13-15 között! Látom már többnek is kell! Akkor azt mondom hogy mindenkinek 12500 lesz!
Ja csak a fenyő dobja nem felel meg az EU-s előírásoknak. De pont azokat cserélték ki, amiket mindenki hekkel a gépen. Első lengéscsillapító, fék, irányjelző.
És végre a hátsó lengőkarral elégedetlenek sem szólhatnak, formatervezett alu hátsó lengőkar. De gondol a ceruzát is megnyomják az árcédulán.