Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Udv mindenkinek!
A nyaram futkoraszassal telt, igy a forumot is hanyagoltam
Valaki jone a Deva VI motorosturara Torockora? De itt es most bar megkesve, meghivnek mindenkit, vagy legalabb is a figyelmetekbe ajanlom.
Valahogy akkor beszéljük meg tényleg Meg egyeztetni kell akkor basival is hogy akkor megcsinál-e nekünk 3 db-ot.
Nah akkor, hogy legyen srácok?
OK! Én köszi!
Ok honap vegen, vagy elejen valoszinu keresni foglak.
Koszonom!
Minden van raktáron! Nálad van 1 nap alatt
Szia! tudok segiteni

Gyári aksi 13400ft yuassa Banner német 10500ft
Fékbetét gyári 14900ft/oldal Brembo 7600ft/oldal
Légszürö gyári 11800ft utángyártott 5700ft

Adatlapomon elérsz!
Bocsanat :D ertelmesen gepelni sem tudok...
fekpofa es legszurobetet kellene.
felpofa az fékbetét vagy féknyereg?
légszűrő az betét vagy ház?
Nem tudom ki kozulunk az aki alkatreszek eladasaval foglalkozik:
2005-s z750s-hez keresek akksit, es felpofakat, legszurot. Ha valaki tud kerem jelezze hogy mennyiert tud szerezni ilyet.
Koszonom!
fóliát lehet tudok rá szerezni olyat ami tényleg olyan vastag hogy megvédje a fényezést, de persze átlátszó
kolléga beszéljük meg ezt hárman oldjuk meg valahogy mert kell az a hasidom
ok, nekem úgy is jó habár van köztünk vagy 250 km de fogok járni Sárospatakon majd az már nincs olyan messze akkor beugranék érte, viszont ami a gondot okozza ha odaadot mondjuk egyik hétvégén akkor én legközelebb a következő hétvégén tudom visszavinni ha az nem nagyon nagy gáz neked mert hétközben nem tudok elmenni mert sok a meló eléggé és este még meló után elég necces egy Debrecen oda vissza
Sztem beruházok én is egy olyanra, mindenki dícséri
Igen
Oké!
Hátha segítünk valakinek vele...
Csáó
Felraktam a kepeidet ide a profilomhoz.
(Ha valakit erdekel bukocso 2005-os z750s-hez...)
Elkuldte :D
Az msnem is ugyanaz. Annó a fényező cimbó is mondta, hogy lehet jó lenne bevonni valami ilyesmivel, de sajna ez kimaradt a történetből. Nameg ott szerintem olyan közel van a kerékhez, hogy nem biztos, hogy megvédené... de egy próbát megér.
Én valami orrkúp szerűre gondoltam, de ha ez jó lesz akkor nem kell feleslegesen barkácsolni.
Oké e-mail-en? AM nekem még a DRZ-hez ajánlották.. Csak arra feleslegesnek találtam. kocsi motorháztatőt szokták vele bevonni épp a kavicsok miatt
18?
Első fékbetét ellenőrzés, olajcsere, olajszűrőcsere, gyertya ellenőrzés, légszűrő csere, ha nem volt 12-nél, mást sztem nem...

Amúgy megvannak a képek
Nem küldte el, holna újra megpróbálom...
Üdv:
Mocilaci
Na, erre kíváncsi leszek... Majd megbeszéljük a részleteket.
Neked milyen köridőmérős van Szayer Géza féle
Még nem tudom,lehet
Köszi