Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

am az árban benne van a postaktg is?
Valaki tudná nélkülözni z750 típusú motorkerékpárjáról egy pár napra a hasidomot amíg mintát vennének róla? Valahogy meghálálnám megfizetném vagy bármi... Kiv. a természetbeni juttatások
írtam hogy félreolvastam :S Alig aludtam valamit és most alig látok ki a fejemből.. ráadásul még dolgozom is :S
Adatlapomon a hirdetések közt megtalálod!
Mi az a hasidomvédő? A képen látható sárvédő a hátsó kerékre kell, mivel gyárilag nincs sárvédő és televeri a hátsó rugóstagot. Az enyémen is van. Hasznos jószág.
Sziasztok.
elado a motorom ha vkit erdekel.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z750-41374
46
áááá félreolvastam... ennyit tesz a 2 óra alvás. MAjd lehet érdekelne a sárvédő. valami elérhetőséget kaphatok?
Hát jó lenne.. Bár nem hiszem hogy valaki tudná nélkülözni a hasidomot addig Vagy ha valaki kölcsön tudná adni esetleg azt meghálálnám valahogy A hasidomvédő az hova való? nem tudtam kinézni belőle
Hátsósárvédőm 11000 Ft ért van!
Ha szerzel egy hasidomot kölcsönbe 2-3 napra akkor csinálok neked hasidomot! Kb 13-15 ezer Ft között lenne fehér vagy fekete színben!
A Louisban kapni védőfóliát, jó találmány, bár azért látszik, hogy rajta van. Vagy vegyél egy nadrágot... (ez itt a reklám helye, a termékeim között nadrág 1 Ft-os Vatera aukcióban is van: itt)
Akkor inkább veszek olyan fóliát.. Nadrág meg maradjon csak egyben mert a méhecske betalál repülni és akkor utána bajok lesznek
Hát sajnálom azt az idomot Télen szerettem volna egyet hogy majd csinosítom még a gépet... de akkor mind1
itt a pont, nekem is igy volt
vágd ki ottan a nadrágot
Igy van sajnos a Csaba már leállt a gyártással,többen agitálták csináljon de nem vállalja .Amúgy tökéletes tisztára mint a gyári .
vegyél öntapadós védőfóliát. Felragasztod és akkor nem karcolod össze. Teljesen átlátszó. Motoros boltokban kapni.
akkor azt hiszem hogy nem lesz :D A másik kérdés hogy mit tudok vele tenni mert a nadrágom (sajnos még farmerben motorozok ezzel a géppel) összeb*ssza a tankot :S megpolírozni?
Nekem is hasonló van
:( és mi pénz lehet egy olyan?
Azt már sajnos csak gyáriban tudod megvenni, fényezve. Aki készített, már nem csinálja. Olyan van nekem is.
Hali mindenki!
motorino lenne egy kérdésem hozzád, mégpedig azt a hasidomot ami a gépeden van azt hol és mennyiért lehet beszerezni?
Hali,méretezésest tudsz küldeni a dekli védőről?Gyártatnék a zöldséghez:))
Az majd engem is érdekel. Nem szeretnék elesni, de nekem is dőlt már el a kicsike.
Itt vannak kepek a bukocsorol, de a srac igerte kuld reszletesebb kepeket.
http://www.sportmotor.hu/tagok...